Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a pedofil idióta aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a pedofil idióta aki ilyet kitalál egy gyereknek? Ki az az idióta aki berakja a gyerekjátékok közé? Jó lehet vannak olyan hülyék akik meg is veszik, mitudjam én dízsnek vagy mini embernek? WHY? WHY? WHY? Hova süllyed ez a világ?

Figyelt kérdés

[link]


:S :(


2015. jan. 25. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] :DDD
2015. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagy :D
2015. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
jézusom első, ez KOMOLY? :D:D:D
2015. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát az árufeltöltők bénaságát nem lehet alábecsülni... Ne gondolj azért bele többet ebbe.
2015. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom valami japó elmebeteg... Beteg egy nép az.
2015. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek...amúgy kettővel jobbra, a "Hair Magic" feliratú játékról sem egy fodrász játék jut először eszembe:)
2015. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

omfg

omfg

omfg


6: azert a hair magicbe nem kell egybol egy mupeniszt belekepzeli, az mar tulzas lenne. Amugy egy sorral alatta meg egy furulya van, azt is felre lehet ertelmezni mocskos fantatziaval.

De amugy ez sajnos tenyleg valami gyerekjatek, es nem az arufeltoltok hibaja, ahogy valaki irta, vagy ez a meret meg a csomagolas....sztem nem kell magyarazni....gondolom valami kinai gyartmany japan terv alapjan , ahol az idiotizmus vegtelen, de ez mar tulmegy a hataron....a leghulyebb viszont, aki ilyet vesz a gyerekenek, annak az agyaban tenyleg csak legures ter van.

2015. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!