Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes történetet írok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes történetet írok, már az előzményeket megirtam. Csak azt nem tudom hogy hogyan jöjjenek össze? A többi lent

Figyelt kérdés
A csaj uj kornyekre költözik és elmegy fotozni az erdőbe.ott találkozik egy fiúval akivel később jóban lesznek, egyre több időt toltenek együtt. A fiúnak tetszik a csaj. kB ennyi

2015. jan. 25. 14:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Khm valami romantikusabbra gondoltam
2015. jan. 25. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodj még. Eddig jo,de ne mi adjuk az otleteket,így nem lesz neked egyéni stílusod,hogy tőlünk kérsz segítséget.
2015. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy már annyi sok verzio volt hogy már nem tudom kigondolni de nekem csak ötlet kell ha tetszik akkor megirom úgy
2015. jan. 25. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy működik a szerelem... Miért szeret egymásba két ember?
2015. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a szerelem számomra olyan dolog meg szerintem masoknak is amit nehéz szavakba önteni ill megmagyarazni
2015. jan. 25. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Aranyosnak tűnik a történet, de ez még tényleg csak nagyon az eleje. :)

Mit szólnál hozzá, ha az az erdő egy birtok része lenne, és főhősnőd "szerencsétlenségére" belecsöppenne 1 vadászat kellős közepébe, amit természetesen a jóképű, fiatal, gazdag tulajdonos rendezett dúsgazdag barátainak?

A vadászat mint köztudott állatok elejtésével jár, aminek szemtanúja lehetne a főhősnőd.

Ne haragudj, de nem vagyok igazán romantikus alkat, de hirtelen csak ez a marhaság jutott az eszembe.

2015. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem megmagyarázni kell!

Végig gondolni! Ha úgy tetszik... fantáziálni szoktál arról, hogy hogy találkoznál az igazival nem?

Képzeld bele magad a lány helyébe!

Mi az amiért megmozdulna benned valami? Csak képzeld el... ez a fantázia! Nem megmagyarázni kell, hanem bele élni magad!

2015. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok hogy segitetek
2015. jan. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!