Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes olyan férfival kezdeni, aki így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Minden nő csak a pénzre hajt, csak a külsőségek érdeklik őket, mind üresfejű, semmihez nem értenek, csak eltartatnák magukat és semmi céljuk nincs az életben.

Egy ilyen gondolkodású férfi "érdemel" párkapcsolatot?


2015. jan. 25. 19:31
 1/4 opened paradise ***** válasza:
Utána se változna a véleménye szerintem.
2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes
2015. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És aki korrekt és így mondja, hogy "nők 55%-a csak a pénzre hajt, 30%-ot csak a külsőségek érdeklik, 10% üresfejű, 32% semmihez nem ért, 40% eltartatná magát és 50%-nak semmi célje nincs az életben"...


Az mivel jobb? :D


Érdemel. Persze, hogy érdemel. Miért ne érdemelne? Saját maga fogja elcseszni :D Aztán megtanulja a leckét.


De remélem nem azt akarod itt térítni, hogy "áááá egy nő se hajt a pénzre ááá egy sincs kitartva ááá mind tök okos"

2015. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy neked érdemes-e vele kezdened, azt csak te tudhatod. Azt meg, hogy mennyire gondolja ezeket komolyan, csak ő tudhatja.


Engem azért nem érdekelne egy ilyen férfi, mert ha nem gondolja komolyan, akkor buta, hogy ezt hangoztatja, ha meg igen, akkor azért tartanám butának és szűklátókörűnek.


Nem tudnék beleszeretni egy férfiba, ha nem tudok rá felnézni és nem tudom tisztelni. És egészen biztosan nem tudnék felnézni egy olyan férfira, aki nem érte el az értelmi és érzelmi intelligenciának azt a szintjét, amin már könnyen fel lehet ismerni, hogy mind a férfiak, mind a nők egy igen széles skálán helyezkednek el az értelmi képességeiket, értékrendjüket, erkölcsi tartásukat stb. tekintve.


Aki ezekben a "minden férfi / minden nő ilyen meg olyan" típusú sztereotípiákban gondolkozik, azt szerintem úgy jár-kel a világban, hogy nem használja a saját megfigyelőkészségét, a saját értelmét, logikáját és ítélőkészségét.


Arra, hogy "egy ilyen gondolkodású férfi "érdemel-e" párkapcsolatot, én igennel válaszolnék. Ő is ember, érző lény, ha vágyik párkapcsolatra, miért ne érdemelné meg?


De a gyakorlatban ez úgy működik, hogy ha ő saját maga tényleg elhitte, elhitette magával, hogy minden nő ilyen, akkor ilyen nőket is fog bevonzani a saját életébe. És ez nem valami mágikus-misztikus "bevonzás", egyszerűen így működik a saját tudatalatti elménk, csak ezzel az emberek többsége sajnos nincsen tisztában.


"Minden nő csak a pénzre hajt, csak a külsőségek érdeklik őket, mind üresfejű, semmihez nem értenek, csak eltartatnák magukat és semmi céljuk nincs az életben."


Értem, rendben, ha ez a hitrendszered, meggyőződésed, akkor legyen meg a te akaratod!


És amikor aztán ebből kifolyólag ilyen nőket talál, egyiket a másik után, akkor megerősítve, visszaigazolva látja a saját meggyőződését, még inkább igazságnak tekinti, és működteti ugyanezt a programot, amíg a gondolkozásán nem változtat.

2015. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!