Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes reménykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes reménykednem vagy próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre . Van egy srác az osztálytársam és eléggé tetszik . 10 .-es vagyok es kilencedikebn ismertük meg egymást . 9 .-ben néhány órán együtt ültünk és nagyon jól elvoltunk hülyésskedtünk , sokszor beszélgettünk és néha finoman bókolt is de nem történt semmi mert szerintem ő nem mert lépni de én is hülye voltam , mert akkor már én rákérdezhettem volna , hogy akkor most mi van .. Aztán volt a nyári szünet hiányzott és ráírtam és beszélgettünk fb-n és jó volt de mindig en írtam rá és néha kicsit erőltettet is volt :/ és kiderült hogy a nyár folyamán tetszett neki egymásik osztálytársunk aki fb-n hülyítette és végül összejött egy másik fiúval és emiatt az aki nekem tetszik kiborult és most idén olyan ura velem néhány órán megint mellettem ül de alig beszélünk de órákon sokszor bámul , én próbálok csak ugy átlagosan beszélni vele es tenlyeg nwm nyomoluk , nem írok neki de amikor beszélünk akkor bunkó velem, a barátnőimmel összehaverkodott és velük röhög de ha én ott vagyok a barátnőimmel nem megy oda hozzájuk.. nektek ebből mi jön le ?

2015. jan. 18. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tom lehet rajtad akarja kiélni amit a másiktól nem kapott meg.
2015. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!