Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek nekem ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek nekem ebben?

Figyelt kérdés

Valaki csinált egy kamu felhasználót fb-n, de annyira átlátdzót h az már röhej. Ma este mentem ismerősömmel a buszon és mondtam neki ezt. A vicces h őt is be jelölte a "lány" és a barátom vissza is igazolta, annak ellenére hogy ő soha senki ismeretlent nem szokot vissza jelölni. És arra hivatkozott ismerősöm hogy mérges volt és ezért jelölte vissza. Na szoval azt szeretném kérni tőletek ha az ismerősöm így szivat engem akkor ti is segítsetek nekem, és írjatok rá a kamu felhaszra és minden hülyeséget kerdezgessetek :D

Aki benne lenne annak elküldöm a kamu profil linkjét.


2015. jan. 25. 21:57
 1/2 anonim válasza:
Én benne vagyok
2015. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
jöhet
2015. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!