Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ez a felsőtest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ez a felsőtest?

Figyelt kérdés

[link]


Min kéne változtatni?

15/f



2015. jan. 25. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
csak egy kicsit szzálkásíts, s pont jó.
2015. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen átlagos.

Semmi extra, de semmi negatív se. Kicsit fekvőzz, jobb melled lesz tőle :)

2015. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az izomtömegen.

De tudod jó minőségű vászonra lehet csak szép képet festeni ;)

2015. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

15 éves vagy. mit vársz? ez pont jó szerintem.

ha te nem vagy vele elégedett menj gyúrni.

2015. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus "természetesen vagyok vékony", mikor valaki azt hiszi csak azért mert vékony, már jól is néz ki, így nem kell magáért tennie semmit, pedig rettenetesen sok lehetőség rejlik benne.


Kezdd el legalább a fegyencedzést, de jó lenne, ha minimum felüléseket és fekvőtámaszokat végeznél napi rendszerességgel.

2015. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Jaj de imádom, hogy máris megjelentek a fegyencedzők meg a kondi huszárok. 15 éves ba..szki. Szerintetek mindegyik szülő megengedheti magának, hogy most hirtelen a gyerekére havi 30-al többet költsön mint eddig? Kondibérlet, tápkieg, vitaminpakk, ízületvédő, naponta csirkemell. Lehet azzal is jönni, hogy ez kell az egészséges élethez, csak ez nem igaz.


Egy 15 évesnek ez egy teljesen jó felsőtest, nem látszanak ki a bordáid, hájas se vagy, van egy normális méretű izomzatod, kész.


(Nem azt mondom amúgy, hogy baj lenne ha sportolnál, de nem kell hinni a gyakorikérdéseknek, itt valamiért mindenki halál ki van gyúrva, fegyencedz meg annyira kiegyensúlyozottan táplálkozik, hogy minimum 150 évig fog élni. Ja...)

2015. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha neked ez jó, ne változtass rajta, de ha te is olyan kutya vagy, hogy pl egy ki**szott felszínes senki riban**ak akarsz megfelelni, hogy ne önmagadért, hanem a külsőd miatt szeressen, akkor gyúrd ki magad. Ha meg neked ez jó, és tetszik egy olyan lány aki normális, nem a város rib**ca és bejössz neki (biztosvan ilyen) akkor nem kell. Nem értem miért itt kérdezed, hogy miért névteleneknek akarsz megfeleni, hol ott először magadnak kéne.
2015. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 oOTedyOo válasza:
88%

Ezt a sok hülye választ " ez pont jó így".

De hoyg pont jó így.Akkor pont jó így ha te azt mondod.

De ha nem,vagy nem tetszik,és tenni akarsz azért hoyg legyen valamid! Akkor nem elég!


Én 3 éve kezdtem el a fegyenc edzést most vagyok 18. Jó korban vagy hogy neki kezdj! :)


Nem nagy dolog.Egy héten 4 napot nyomod egy órákat,és majd fokozod.

Ha kell írok neked össze kezdő edzéstervet. Úgyis személyi edző fősulira járok ;)


Irj üzenetet haver. Tegyél magadért!

2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés lényege, hogy nem kell hozzá semmi, egy fillért nem kell költeni, a saját testtömegével edz... Kortól függetlenül jót tesz, ha valaki fitt, sőt, még fiatal korában épül rá több izom, most érdemes kicsit tenni érte.
2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem kell hozzá semmi, én is csináltam még akkor amikor hasonló korban voltam mint most valószínűleg ti, de nem tudom mennyire jutott el az a hír hozzátok, hogy a fegyencedzés lényege nem az izmosodás. Hidd el, a kutya füle nem fogja megmondani rólad, hogy te fegyencedzel vagy sem a külsőd alapján. Én amikor elkezdtem tudtam kb 25 szabályos fekvőtámaszt, a végén amikor meguntam, akkor meg kb 80-at és egy centivel nem lett vastagabb a karom.


Jó az ha sportol, de ha csak azért akar, hogy izmosabbnak nézzen ki, akkor nyilván a testépítés ha nem is az egyetlen, de a célszerű út mindenképp, azt meg komolyan úgysem fogja tudni csinálni ennyi idősen, se pénze, se ideje nincs rá.

Egy úszó is izmos lesz, de azt az ember nem azért csinálja, mert feszengeni akar vele a facebookon, ott csak melléktermék az izom és nem 2 év után van látható eredménye, hanem mondjuk 6.

2015. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!