Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ez a felsőtest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ez a felsőtest?

Figyelt kérdés

[link]


Min kéne változtatni?

15/f



2015. jan. 25. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem az a lényege, de ha azt mondod, hogy a guggolás, felülés, fekvőtámasz és húzódszkodás nem épít izmot, akkor valamit nagyon rosszul csináltál. Nem két perc alatt lesz változás - főleg azért, mert mértékkel kell haladni, másképp sérülés a vége. A térdem miatt soha nem leszek képes az egylábas guggolásra, hiába is teszek az izületekért, van amin nem lehet javítani, de azért a mellkas, kar, hasfal és combizmok jelentősen változtak az elmúlt hónapokban, hozzáteszem úgy, hogy nem egy vékony 15 éves srác vagyok, hanem egy 80 kilós huszonötéves, akinek lényegesen nehezebb dolga volt.


Nem lötyögni kell, hanem csinálni. A fekvőtámasz és a felülés a két legalapvetőbb gyakorlat, ebből a fekvőtámasz az, ami jóformán pótolhatatlan.

2015. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, ment a zöld pacsi!


Utolsó: Igazad van, én csak 76 kiló vagyok nem 80, nekem sokkal könyebb a dolgom :D

2015. jan. 26. 00:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem,de ideje lenne elkezdeni eszeni.
2015. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
gyúrni gyúrni gyúrni
2015. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!