Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú két hónapon kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú két hónapon keresztül majdnem minden nap keresett, meg beszéltünk, és most már nem ( ő miatta, ő távolodott el), attól még gondol rám, vagy neki nem is hiányzom?

Figyelt kérdés
:(
2015. jan. 26. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondol rád,de nem szeretne kapcsolatot.
2015. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
77%

Azóta is rád maszturbál.

25/f

2015. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom semmi visszajelzest nem adtal szoval feladta remenytelen küzdelmet.
2015. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
persze ő miatta ...aha...inkább miattad mert akkor nem tettél semmit , csak ő
2015. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is visszajelzest nm kapott es feladta kuzdelmet
2015. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, most akkor én vagyok a szar. De ha akart valamit, akkor miért nem közeledett egyértelműbben? Ha meg csak barátkozni akart, akkor meg rám unt egyik napról a másikra, vagy mi?
2015. jan. 26. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:

"Miert nem közeledett egyertelműen"


2 hónapig naponta irogatott,ez szerinted mi?

2015. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem utalt arra, hogy többet szeretne. Csak általános témákról beszélgettünk, filmekről, közös hobbiról stb. Pedig én adtam neki "jeleket", persze nem nyomultam, de azért sejthette, hogy nekem is bejön. Ezek szerint neki ez nem volt egyértelmű. Mondjuk már mindegy, teljesen eltávolodtunk egymástól, hiába próbáltam neki bebizonyítani, hogy nekem fontos, nem hiszi el..
2015. jan. 26. 16:24
 9/9 anonim válasza:
Mit vártál hogy a fejedhez ordítsa hogy "Basszunk mert kellesz"?!.....
2015. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!