Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, akik tudtok autót vezetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik tudtok autót vezetni, nektek mennyire számít, hogy a párotok is tudjon?

Figyelt kérdés

Apám már házasságban tanult meg, de anyut pl. mindig lebeszélte. Látok olyan párokat is, ahol mindkét fél vezet.

Nekem eddig nem volt alkalmam megtanulni, bár érdekelne, de még nem volt szükségem rá, ami nagyon sürgetne.


2015. jan. 26. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
néha jól jön ha mindkét fél tud vezetni,pl ha az egyik nem ér rá és gyerekek is vannak akkor a másik eltudja hozni őket valahonnan
2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számomra egy nő értékében az is paraméter, hogy van e jogsija. Nem elvárás részemről, de egy kicsit már a mai alapműveltség részének tartom, majdnem 40 éve anyám és 2 húga is 20 éves kora körül jogsit szerzett.
2015. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel h tud e vagy sem.

Annyi, hogy hosszabb úton több biztonságot adhat, hogy ha te rosszul leszel vagy gond van, akkor ő is tud vezetni.

2015. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a nőknél sztem elvárás.

barátnőm vezet de állandóan azzal cseszeget h tanuljak meg vezetni. de úgy amíg nincs mit vezetni egyszerűen nem tartom értelmesnek, meg azután se, lévén 10 perc a munkahelyem, ezenkívül évente 2szer nyaralni meg amúgyis vonattal/repülővel mennék mert kényelmesebb.


dehát a média a nők fejét tömi ezzel a maszlaggal, hogy a gazdag csávója furikázza a bmw-vel, aztán elvárássá vált ez a nőknél...

2015. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, de nem várom el, öcsém megtanult (neki az egyetem biztosította is), de nem nagyon gyakorol, ő sincs rákényszerítve igazán, rossz időben meg nem akar "kísérletezni". Egy barátnőm mesélte, hogy ő is megtanult, de az apja "hozzá volt nőve" a kormányhoz, szóval csak az apja halála után tudott újból gyakorolni, másik autót miatta nem tartottak fenn.


No, és ha valakinek nincs érzéke a vezetéshez, akkor az már nem is lehet művelt? :-)

Én nem tudom, nekem lenne-e, milyen sofőr lennék. De sok olyan is vezet, akinek én nem adtam volna jogsit.

2015. jan. 26. 16:29
 6/10 Scream85 ***** válasza:

Én mondjuk néha kicsit gáznak érzem hogy pasi létemre nincs jogsim, páromnak pedig van.

Sajnos amíg suliba jártam és olcsóbb lett volna nem volt rá pénzünk még így sem.

Most hogy már jópár éve dolgozom így meg mire összejönne az ára mindig jön vmi váratlan kiadás. Mondjuk egyenlőre kocsink sincs szóval nem tudnám használt:)


29/f

2015. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem időm nem volt, amíg olcsóbb lett volna diákként, a nyelvvizsgát választottam, ütköztek az oktatási időpontok. Aztán később drágább lett volna, és az időm is kevesebb lett.
2015. jan. 26. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem elvárás, mondjuk én 19 vagyok, az én korosztályomban még kevesebb embernek van jogsija. Én most tanulok, de nem vagyok benne biztos, hogy valaha átmegyek a forgalmin. De mondjuk úgy 25-30 körül szerintem már nem árt, ha van. És nem azért, hogy "a gazdag pasim furikázzon BMW-n", hanem, pl. hogy ha lesz gyerekünk, akkor el tudja vinni az ügyeletre ha baj van. Vagy hogy egy balatoni nyaralásra ne vonattal kelljen már menni. Vagy ha elmegyünk este valahova, akkor ne mindig csak én legyek majd az, aki nem ihat. Szerintem manapság kell a jogosítvány.
2015. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
# 8 - Tőled is kérdezem, ha valakinek tegyük fel nincs érzéke a vezetéshez (vannak ilyenek), attól ő a szemedben kisebb értékű ember? Vagy ha valaki egyszerűen pénzt, időt nem tud rá szakítani? Gyerekkoromban nem volt ez ekkora elvárás, pedig nem számítok öregnek.
2015. jan. 27. 09:13
 10/10 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, hogy nem igazán van érzékem a vezetéshez. Egyszerűen idegeskedem, mióta megvan a jogosítványom, autóba se ültem, és nem is valószínű hogy valaha is fogok.
2015. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!