Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok/nők akik cica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők akik cica nadrág szerűségeket vesznek fel azok esetleg azért mert szeretik ha a férfiak megnézik őket?

Figyelt kérdés

Tehát sok nő hord olyan nadrágot amiben nincs is feneke kb. De sok lány vagy nő olyan nadrágokat hord amiben teljesen látszik a feneke formája és teljesen rá van feszülve.

Van egy lány a buszon akivel napi szinten találkozok. Oda szokott ülni mindig abba a sorba amelyikbe én csak a túloldalra. Mikor felszáll akkor rögtön odamegy. Ekkor én már mindig fent vagyok mert hamarabb szállok fel. És a lényeg hogy leveszi a kabátját. Majd úgy fordulva hogy a feneke felém néz úgy felhúzza a nadrágját. Meg bogarázza még egy kicsit a kabátját mielőtt leül. Ezek szeretik mutogatni a feneküket? Tehát akirol most meseltem az a lány is ilyen cicanadrágot hord a legtöbb esetven vagy szűk farmert. Igazabol sose merem nagyon bámulni a fenekét. Nehogy visszatükröződjön az ablakból azt akkor meglátja hogy bámulom a fenekét.

Szerintetek ezek a tipusok szeretik ha figyelik őket?


2015. jan. 26. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
vannak akik direkt a bámulás miatt hordanak ilyet, de én konkrétan azért mert kényelmesebb mint bármelyik farmer. meg igazából ez a divat.. ezzel mindent fel lehet venni. de szerintem a fent említett lány ténylegesen is szereti ha nézik. 19/L
2015. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!