Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lánynak lehet pasija? (Lent)

Figyelt kérdés

Fiús lány vagyok.Focizok,deszkázok,sportolok imádok rajzolni és gitározok is.

Az öltözködésem is többnyire fiús.Ing,póló,farmer(szűk),bakancs,tornacipő.

Többnyire nagyobb ruhákat hordok mert nem szeretem ha rám simul mondjuk a pólóm.Kényelmetlen. :S

Hátközépig érő alapból fekete hullámos hajam van.Meg teli frufrum.(Elvileg jól áll.)

Zöld kicsit húzott szemem és fehér bőröm.(Nem sminkelek.)

Hát az alakomról csak annyit hogy van rajtam mit fogni de nem vagyok húsos inkább formás.Elég alacsony vagyok 155 cm.


Volt egy barátom aki nem is régen dobott.Annyira illett hozzám és én annyira tudtam szeretni.:S

Fociztunk ő is zenélt.Hasonlított rám.

Azt hittem bírja hogy nem vagyok ilyen cicababa típus.

Úgy gondoltam ha már így is látott legótvarabb formámban akkor elfogad olyannak amilyen vagyok.De ezek szerint mégsem mert dobott egy magas,karcsú,cicis,hosszú szőke hajú csajsziért.

Nem szeretek sebezhetőnek tűnni így adtam ott a kemény csajt akit ez nem érdekel.De hazaértem és összetörtem.:S


Azóta nem hagy nyugodni a gondola hogy lehet-e nekem még normális pasim aki elfogad olyannak amilyen vagyok.

(Amúgy változtatni magamon nem nagyon akarnék mert jól érzem magam így ahogy vagyok.)

Bocs hogy hosszú lett.

Lehet hogy jobb lesz így hogy kiírtam magamból.



2015. jan. 26. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 éves vagy?
2015. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet hát
2015. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem tök korrekt vagy simán összejönnék egy ilyen csajjal
2015. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem nem kellenél az tuti...leszbi
2015. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És pont a kor marad le.

**16L c:

2015. jan. 26. 17:52
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
undorodom a te fajtádtól, mindig is utáltam azokat az elcseszett személyeket akik lányként palinak érzik magukat.....
2015. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem csak rajtad múlik, hogy valaki elfogad-e és ha igen, meddig. Semmi sem tart örökké.

Nem kell változnod. Lehet, hogy máshogyan sem kellenél ennek a fiúnak.

Valakinek így is tetszeni fogsz, amilyen vagy. Bárkinek lehet pasija. Mindenki más. Tudod, zsák a foltját.

2015. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!^^"
2015. jan. 26. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden lánynak lehet pasija. Ha úgy gondolod, hogy nem tetszel senkinek, akkor csak nem veszed észre, akinek tetszel, mert nem néz ki elég jól számodra.
2015. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem tök normális csajszi vagy,biztos fogsz találni egy olyan palit,aki megbecsül és szeret :)
2015. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!