Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne "rárabolni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne "rárabolni" a lányra, ha együtt fogunk tanulni?

Figyelt kérdés
Segíteni fogok a vizsgáztatásban, a múltkor már volt a csajszi, de megrántották, most jön megint. A barátnőjét már ismertem korábbról, ő is ott volt, beszélgettünk, hülyéskedtünk vizsga előtt. Aztán ugye megtudtam a lány nevét, elvileg szimpatizált ő is velem az alapján, ahogy viselkedett. Felvettem fb-ra, írtam neki, hogy segíthetek neki tanulni, mert mondta, hogy van pár tétel, amit nem ért. Elkértem a számát, simán meg is adta, és azt válaszolta, hogy majd még szól, hogy mi van. Egyébként nekem bejön a lány, gondoltam, felhívom az albiba, segítek neki, aztán finoman kezdeményezhetnék is, bár nem tudom, ez mennyire jó ötlet. Vonz szexuálisan, még nyilván nem ismerem őt, de nem tudom, bejövök-e neki. Nem akarom, hogy azt érezze, kihasználnám, vagy hogy viszonzásul várok el bármit is, de bevallom, izgatja a fantáziámat. Szerintetek mit lehetne ilyenkor tenni? Mi az, ami nem túl sok, de mégis kifejezi a vonzalmat? Vagy lehetséges lenne, hogy ő kb. azonnal többet akarjon, ha együtt vagyunk, ne csak én vágyjak rá? Hogyan derítsem ki, hogy meddig mehetek el? Vagy hívjam el inkább előtte valahová? Csak hát szexuálisan is izgatna az a helyzet, hogy ott vagyunk kettesben, és nem tudom, mi lenne a jó. Előre is köszönöm a lehetőleg értelmes válaszokat.

2015. jan. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjen át a vizsgán, utána egy közös kávé mellett megbeszélhetitek az egészet. És ott akár kezdeményezhetsz is:)
2015. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ahogy én ezt elképzelem, szerintem már akkor is fel leszek izgulva, ha esetleg kettesben leszünk, és tényleg igényt tart az együtt tanulásra. Izgatna pl. olyan, hogy átölelném, simogatnám finoman, és úgy magyaráznék neki, vagy megsimogatnám az arcát, és elmondanám neki, hogy ne izguljon stb. Egyébként valószínűleg benne lenne egy találkozásban, csak én nem szoktam így kimondani, hogy "tetszel nekem, szeretnék tőled többet", szóval olyan nagy megbeszélés szerintem nem lenne ebből.
2015. jan. 26. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blondie.W ***** válasza:
"Rárabolni"?! Öcsém, most horgászni akarsz vagy csajozni? :D
2015. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan probalkozz es majd szol ha nem akarja.
2015. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 david300 válasza:
Ez felhívás keringőre ;)
2015. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Először a tanulás a lényeg utána pár alkalom után hívd el sütizni vagy valami bárba és ismerjétek meg egymást jobban.
2015. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már régen tárgytalan, abszolút semeddig se jutottunk el, de végül is mindegy is.
2015. márc. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!