Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Domináns férfiak/srácok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak/srácok az életben is, vagy csak az intimitásban vagytok azok? és hogyan viszonyultok a domináns nőkhöz?

Figyelt kérdés

Ha ránéztek egy nőre betudjátok sorolni hogy melyik fajtába tartozik?

Mert azt olvastam hogy a szadista( dom) vonzza a mazochistát (szub)

és fordítva...

És az egész párkapcsolatra kivetül ez a fajta alávetett/domináns felállás,vagy csak a szexualitásra?

Előre is köszönöm!

17/L


2015. jan. 26. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok azúr a háznál. Meg a kft, meg a kocsi, meg minden.
2015. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért a domináns nem egyenlő a szadistával és a szubmisszív sem egyenlő a mazochistával!

Jellemzően a kapcsolat egészére kihatással van, bár ezek nem olyan látványos dolgok, még a benne lévők sem érzékelik feltétlenül, hogy az egyik fél teljesen alárendeli magát a másiknak. Sokszor csak szakember látja át az ilyen finom párkapcsolati mintázatokat.

2015. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én az életben is az vagyok, kevés nő előtt "alázkodtam" meg, de a nők közt is van erősebb karakter nálam és tisztelem.
2015. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még valami eszembe jutott: nem feltétlenül igaz, hogy aki az életben domináns, az a szexben is az. Én ismerek (közelről) olyan férfit, aki a kapcsolatban domináns (nem látványosan, manipulatív módon éri el a domináns szerepet, és mindig alárendelő nőt választ), de az ágyban egy nagy nulla, nemhogy irányítani nem tud, de még rendesen szexelni sem.)
2015. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit takar az élet? Párkapcsolat? Munka? Szociális

helyzetek?


Nem vonzanak a domináns nők az ágyban. Nem összekeverendő a magabiztossággal.

2015. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!