Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki olyan pasival költözött közös albérletbe, akit nem ismert előtte? A véleményekre vagyok kíváncsi arról, hogy mennyire hétköznapi ez, illetve, hogy hogyan viszonyultok ehhez.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék férfitársaimmal együtt élni, mert azt tapasztaltam, hogy ők mindig megpróbálnak olyan "macsósnak" mondott dolgokra rávenni, amelyek nem illenek az én életszemléletembe. Ezért, mondhatni, kívülállónak érzem magam közöttük. 23/F
2015. jan. 11. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Laktam együtt sráccal, akit előtte nem ismertem, külön szobánk volt (ez alap!). Jól megvoltunk, szerény, rendes, megbízható srác volt. Nem jöttünk össze, nem történt semmi. Akkoriban elegem is volt a lányok lakótársakból, meg nem is jött össze más lehetőség.

24N

2015. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most készülök haverom egyik ismerősével "összeköltözni",persze privát szféra marad alapon.Nem ismerem a srácot,csak párszor facen beszéltem vele.Nem kell állandóan egymás "p.csáját nyalni" és nem lesz gond.

21/n

2015. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor egyetemre mentem :)

Nem is találkoztunk a beköltözésem előtt, csak telefonon beszéltünk. Mikor megláttam, leesett az állam... 10/10es pasi, nem is értettem hogy maradhatott lakótárs nélkül :D 23 éves volt, én 19. Nagyon cukin viselkedett, segített mindenben, jófej volt, rendet tartott, nem egy igénytelen disznóval lettem összezárva :D


1 hónap után összejöttünk, most ő 35, én 31, várandós vagyok a második gyermekünkkel :)


Életem legjobb költözése volt ^^


31N

2015. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, összeköltöznék. De előtte azért beszélgetnék vele legalább fészen, hogy megtudjam, nem-e őrült vagy ilyesmi. :D idén megyek fősulira és inkább fiú lakótársat szerertnék, mint valami rib@ancot.
2015. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!