Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » [Meleg kérdés] Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LilWulf kérdése:

[Meleg kérdés] Azt hiszem kezdek beleesni valakibe akibe nagyon nem lenne szabad mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet van egy srác akivel összejárunk szexelni titokban szilveszter óta a baj az h a csaja az egyik legjobb barátom :( Am egy suliba is járunk csak a srác idősebb nálunk ő jövőre végzős. És az a baj egyre jobban érzem magamon h féltékeny vok és nem birom őket látni együtt és mindig én akarnék lenni a sráccal és egy haverom szerint (meg hát sztem is) ez azt jelenti h kezdek beleesni a srácba :S pedig ő csak szexet akar tőlem mondta nekem sokszor meg am is nem eshetek bele a szitu miatt. Sztetek mit tegyek h ne essek bele ezt hogy lehetne az agyamba lejátszani mit kellene tennem? :S

2015. jan. 27. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem jobb ha elfelejted, kerülöd ha lehet és keresel másik komoly, vagy szexkapcsolatod de ígyis elég ciki helyzet, nemhogy ha elkezdesz meg komoly érzelmeket is táplálni felé
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem bírnám ki h ezt abbahagyjam :(
2015. jan. 27. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De miértnem keresel vki mást? :D így sztem csak saját magadnak okozol fájdalmat miután ő csak szexet akar tőled ahogy mondtad, de te meg kezdesz többet érezni iránta..plussz a barátod is elveszted aki a bnője..vagy tovább kínzod magad és nézed őket együtt nap mint nap és szenvedsz és élvezed azokat az alkalmakat amikor veled is összejár szexelni
2015. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyit jelent az egyik legjobb barát, hogy összejársz dugni a pasijával?
2015. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezért nem kell biszexekkel kezdeni, legközelebb majd eszedbe jut
2015. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Így van biszex emberek kerülendőek 90%-ban majd rájössz.

Amúgy meg valaki képes az alkalmi érzelem mentes szexre valaki meg nem.

2015. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mondd, a gerinced megvan még?
2015. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem jó érzés nekem se hidjétek el de nem tudok ellene tenni :(
2015. jan. 28. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti tudsz.
2015. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ciana ***** válasza:

Ha nem akarod mindkettőt sokkal kellemetlenebb úton elveszteni, szerintem le kell állnod ezzel a kapcsolattal.

Így mindkettővel maradhat a viszonylag jó viszony, de a srácot nagyon hanyagold, ha tényleg nem szentel neked nagyobb gondolatokat. Igazából ez az elejétől fogva elég necces. Persze, előttem írták, hogy vannak, akik képesek érzelemmentes szexre, de nálad ez nem jön be, úgy látszik.

2015. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!