Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszahúzódó lányokat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó lányokat miért ilyen könnyű felszedni egy kis odafigyeléssel és törődéssel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mástól nem kapják meg :D
2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert erre játszanak. Ez egy taktika, de többségükkel értelmes kapcsolatot nem lehet kialakítani, mivel energiavámpírok :)
2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert arra vágynak?
2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 CptTomato ***** válasza:
96%
Nem könnyű ... illetve ez túlnagy általánosítás.. nem csak a visszahúzodó lányokat lehet így felszedni hanem bárkit akinek zéró az önbecsülése.
2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Könnyű lenne? Nekem nem tűnt még fel. Én olyan szituációt el sem tudok képzelni, hogy valaki engem ki tudjon rángatni itthonról, csak azért, mert nagyon szeretne velem találkozni.
2015. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam egy rakat önbizalomhiányos, visszahúzódó lánynál, odafigyeltem rájuk, de zömmel semmi eredmény, még csak egy találkozás sem.
2015. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-5-6:


Gimiben pl. baromi könnyű volt. Sok volt a partirib-.anc, de voltak valóban csinos, de visszahúzódó, csendes lányok.


Az utolsó 2 évben 3 ilyen lánnyal is összejöttem és le is feküdtem. Ebből 2-nek az első voltam.


Higyjétek el, hogyha egy lánynak az életében alig van férfi, akkor sokkal könnyebb vele összejönni.

Szerintetek nem könnyebb egy könyvmoly csinos lánnyal összejönni, akihez életében 10 férfi ment oda csak, mint egy partizós lánnyal, akihez életében 500? De.


21/F

2015. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso! Amiert valaki szeret olvasni, attol meg lehet szep, jarhat neha bulizni, es lehet neki is tobb hodoloja...
2015. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jójó, lépj túl és ne érezd megsértve magad. Elnézést. Általánosítottam, sztereotipizáltam, mert a legtöbb könyvmoly lány akit ismerek, az visszahúzódóbb.


Tudom hogy lehet szép egy könyvmoly lány. Pont ezt mondom.


És pont hogy szerencse hogy kevés hódolója volt, vagy egy sem, mert az igényei és elvárásai is sokkal kisebbek a férfiak felé.


Most és az előbb is csupa jó, pozitív dolgot mondtam a könyvmoly lányokról.

2015. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7-9: Ez így azért nem igaz, mert egyrészt egy tapasztalatlan lánynak is lehetnek irreálisan magas elvárásai, másrészt meg nem biztos, hogy ha valakinek sose volt senkije, akkor nyitottabb az udvarlásra. Sokáig én is azt hittem, hogy akire a kutya se figyel, az értékelni fogja a normális közeledést, de a többség nem így tesz. A legtöbben csak picsognak, hogy nem kellenek senkinek, de ha kezdeményeznek náluk, akkor rendszerint hárítanak. Ilyen visszahúzódóbb lányokkal életemben csak egyszer-kétszer sikerült még csak találkoznom is, pedig soknál próbálkoztam, de gyakorlatilag semmi eredmény, csak előadták a nagyhalált, hogy nekik milyen rossz. És nem, szerintem egyáltalán nem könnyebb összejönni egy visszahúzódó lánnyal, a többségük szerintem jóval frusztráltabb, mint a nyitottabbak.
2015. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!