Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik sohasem élték át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sohasem élték át a viszonzatlan szerelmet, miért hiszik azt, hogy ezen olyan könnyű túllépni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy könnyű? Nem éltem át, de van ismerősöm, aki belém szeretett, de nem viszonoztam. Megpróbáltam annyit megtenni neki, hogy ne törjem össze, de az se könnyű sajnos. :(
2014. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy másban kell meglátnom azokat a dolgokat, amiket ő benne látok, és hogy meg is fogom látni. De nem megy.
2014. nov. 9. 12:09
 3/10 A kérdező kommentje:
És itt évekről van szó.
2014. nov. 9. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerős.
2014. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ismerős, de nekem szerencsére sikerült túllépni, mert először félreismertem, és ez szép fokozatosan kiderült
2014. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nála is kiderült, hogy kissé félreismertem, ennek ellenére nem tudtam kiszeretni belőle
2014. nov. 9. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem is nehéz, hogy évekbe teljen...
2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert akiknek volt már valódi kapcsolatuk, tudják, hogy ez a plátói imádás röhej. nem rosszból mondom, én 19 éves koromig csak így voltam szerelmes.. viszonzatlanul mindig és óriási szerelmeknek képzeltem, meg tudtam szenvedni tőlük rendesen. de, mikor végre lett egy kapcsolatom, rájöttem, hogy ez hülyeség volt. hiszen igazán nem is ismered azt az embert..

(az ok, hogy sokáig tart túllépni de az évek az már emberi gyengeségre utal, legjobb barátnőm szenved 2 éve ugyanattól a sráctól "szerelem"-től és már nagyon gáznak tartom. hogy nincs ezekben az emberekben akarat, erő, talpra állás és büszkeség?)

2014. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, sokszor azt az embert sem ismerheted meg igazán, akivel kapcsolatban vagy évekig, és akár együtt is éltek…

A kérdésre: Mindenki magából indul ki, és azt hiszik minden ember ugyanúgy működik, és mindenki érzései ugyanúgy múlnak. Ezért könnyedén lenézik/lebénázzák/legyengézik a másikat, pedig minden eset más.

2014. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én majdnem négy évig voltam viszonzatlanul szerelmes és az is nagyon mély volt, az ilyet sem kell lebecsülni. Csak akkor tudtam túllépni rajta, amikor összejöttünk a mostani barátommal, de amit iránta érzek, az tényleg mérföldekkel másabb.
2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!