Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet mond valaki tesztelésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mond valaki tesztelésből vagy tényleg csak a tényeket akarja mondani?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, a barátom 46. Kb. fél éve vagyunk együtt, de még sosem beszéltünk érzésekről. Azt hiszem én fülig szerelmes vagyok és simán el tudom vele képzelni az életem. A barátaim mondják, hogy ő is szerelmes, mert úgy viselkedik sok mindenben, de én ezt esküszöm nem tudom megállapítani, béna vagyok hozzá.


Néha mondogatja, hogy kéne már egy rendes, korban hozzám illő pasit találnom, mert szeretne igazán boldognak látni.

De amikor pl. elmegyek egy buliba nélküle, akkor nagyon féltékeny, nem erőszakos, hanem olyan aranyos módon, persze be nem vallaná, szerinte a féltékenység egy hülye, felesleges érzés. :)


Szóval múltkor elmondta, hogy mennyire jól érzi magát velem és milyen jók vagyunk együtt, meg azért mi tudjuk, hogy mi merre, mert ez nem az a nagy, életem szerelme dolog (és itt hozzátette, hogy: neked se, egy ilyen vén fickóval mint én), de nagyon szép, amink van.


Szóval ez a neked se életed szerelme, ez lehetett tényszerű megállapítás (meg hogy én se neki) vagy inkább azt akarta megtudni, hogy én hogyan reagálok, esetleg a nyakába ugrok, hogy de igen, életem szerelme vagy stb.? (Nem mondtam semmit, csak átöleltem és mondtam, hogy igen, tényleg nagyon szép, de legszívesebben tényleg a nyakába ugrottam volna, csak ha ő ezt tényéeg tényszerűen kezeli és nem szerelmes, akkor minek csináljak ilyesmit).

Szerintetek?


2015. jan. 28. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, a válaszodra volt kíváncsi


nehezen érti meg, hogy mit szeretsz rajt :)


(párommal már majd' 20 éve vagyunk együtt és 17 év van köztünk, 25 volt mikor megismertem ... én sem tudtam mit szeret rajtam ... mondjuk ma sem :))

2015. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :)

kiváncsi vagyok, lesz-e még más vélemény, de most megnyugtattál egy kicsit. :)


érdekes, hogy ezt mondod, hogy nem értetted mit szeretett rajtad a párod, ő is ezt kérdezte még a legelején, hogy "mi a fenét láttál bennem?".

nem értem miért vagytok ennyire bizonytalanok, nyilván te is egy csodálatos ember vagy. :)


de olyan szép, hogy így rátaláltatok egymásra.:))

remélem azért ezzel még nem rontottam el semmit, hogy most nem válaszoltam, mármint nem fog ő is visszavonulni, hogy ha én nem mondom, akkor ő sem, mert akkor így elleszünk egy darabig...

2015. jan. 28. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

nem rontottál el semmit, de neked kell majd a kapcsolatotokat a biztos felé noszogatnod szép finoman


(engem is ő vett el :) ... ha most azt a következtetést vonod le, hogy egy nyámnyila alak vagyok, akkor megkereslek bárhol laksz! :) ... szóval volt nő az életemben elég, de ő volt hozzám képest a legfiatalabb ... és azért 17 év elég sok ahhoz, hogy ha az embernek van önbizalma akkor is elgondolkodjon, hogy "biztos, nem akar majd pár év múlva lecserélni?" ... nem akart ... két gyerekünk van már)

2015. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!