Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gond az anyósokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond az anyósokkal?

Figyelt kérdés
Az anyós akkor jó, ha porhanyós?
2015. jan. 28. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
az hogy olyanokba pofáznak bele ami nem az ő dolguk
2015. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

családi kapcsolatok témában olvasgass kicsit, ott vannak különböző esetek, de szerencsére nem minden anyós ilyen...csak vannak esetek...


ez kb olyan mint az agresszív férj...van akinek ez jutott...

2015. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem is értem

nagyon jóban vagyok az anyósómmal

igaz csak 3 hónapja vagyok a barátommal, semmi összeköltözés meg ilyesmi

2015. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

háh utolsó, akkor az még bőven változhat :D

Egyik ex anyósom 2 év után és összeköltözés után mutatta ki a foga fehérjét, addig világi barátnők voltunk :D

2015. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó egy anyós ha már porhanyós :D
2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en baratom anyukaja ovoneni. A legrosszabb.. Mi kulfoldon elunk a baratommal, de mikor otthon vagyunk es naluk alszulnk. Hat ezek a mondatok a leggyakoribbak:

"Ne egyel annyit!" "Ne tegyel bele eroset, nem jo a gyomornak" "Most moss hajat, mert ido kell mire megszarad es a hajszarito tonkreteszi a hajad (hozzateszem az en hajam nagyon hosszu es borzaszto sok ido, mire megszarad.Azon az esten nem is mentunk sehova, mert bar rasegitettem indulas elott hajszaritoval, de akkor meg az volt a baj, hogy "Frissen szaritott hajjal ne menj utcara" "Ne azt a kabatot vedd fel" "nem kapsz desszertet, mert igyis repetaztal a husbol.Eleget ettel" "Ne beszelj hangosan" "Ne csikizd a gyereket" "Ne jatszatok bortonoset"

Es meg sorolhatnam. De amugy nagyon kedves es csak jot akar, de tulzasba viszi..

2015. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztereotípia, amit görcsösen megpróbálunk magunkra erőltetni. Olyan, mint a buta rendőr, vagy az ostoba szőke nő sztereotípiája. Emellett a sok Szex és New York miatt már a szingli 30as is divattá válik, és igyexik egyre több nő megfelelni ennek.

Az Anyóssal ugyanaz a gond, mint az Anyával. Jót akar, de kicsit önző. Azt hiszi "Anyaként" mindenbe beleszólhat. A gond vele egyszerű; az Anyádnak viszapofázhatsz, az Anyósodnak tiszteletből nem fogsz. Ráadásul a sztereotípia visszafelé is működik, azaz az Anyós is ugyanúgy utálja a vejét/menyét.

A szülőknek egy idő után fel kellene fogniuk, hogy gyerekük nem a gyerekük többé, hanem egy felnőtt ember. Az egy másik család, máasik szokásokkal és szabályokkal. Ebbe nem kellene beleszólni. De megteszik, ami sok esetben közvetlen kofliktushoz vezet, vagy a sok "nyelés" miatt egy feszültséggel teli kapcsolathoz, ami sok esetben a partneren/házastárson is csattanhat.... gyakorlatilag így megmérgezi a házasságot is. És nem biztos, hogy mindíg az Anyós a kiváltó ok.

2015. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Azt nem tudok,de van egy Jo vicc.Az apuka vesz egy lovat a gyerekeknek,de az ket het mulva felrugja az anyost,Aki meghal.A temetesen oriasi embertomeg jelenik meg,majd az egyik ismeros megkerdezi az apat:Ilyen sokan szerettek az anyosodat?A' dehogy.A lora akarnak licitalni.
2015. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

beállít és elmeséli hogy ő így meg úgy rendezné át a lakást

mert NEKI úgy tetszik jobban

a polc magasan van neki, mert nem éri el

a hűtő ajtóba ő nem tart semmit mert ott meleg van!!! szóval a söröm kell odarakni nem a tejet

a szemedbe mosolyog a hátad mögött meg beléd vágja a kést


megtörtént eset

nem tudta asszony meg anyós itthon vagyok

mama ne piszkáld az uram

oké kislányom de egy s-zarházi nem vitte le a szemetet

mama fejezd be

jó kislányom de akkor is egy fére

MAMAAAAAAAA

jó-jó kislányom de akkor is egy tróger

CSókolom mama!!!

jaj lelkem te itthon vagy pont emlegettem de szép a szekrény amit vettél

csókolom tényleg mama?

igen igen lelkem szépet vettél

csokolom mama tudja hol az ajtó?

tessék lelkem?

csokolom mama kifele menet nehogy itt hagyja a szemetet mert még s-zarházinak kell majd nevezzem a hátamögött!!


kivágtam mint a szél

2015. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!