Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ennyi gond az anyósok...

Mért van ennyi gond az anyósokkal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 11:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Mert a gyereküknek mindig jobb társat szerettek volna. :)
2012. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Mert itt is sokszor a bolhából elefántot csinál mindenki. Az Anyukájának elnézi de az Anyósnak nem.
2012. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Csak mert folyton látok egy rakás anyós kérdést
2012. szept. 7. 11:54
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nincs gondom vele.

Annyira gyűlöljük egymást, hogy nem is találkozunk. A párom is tisztában van ezzel, és a kínos helyzetek elkerülése érdekében úgy intézi a dolgokat, hogy mi ketten ugyanazon a helyen, ugyanabban az időben ne tartózkodjunk soha.

Egyszer ok nélkül, sunyi módon, sms-ben "lealjasmocskosállat"-ozott. Amíg nem kér tőlem személyesen bocsánatot, addig nem szeretném meglátni. A párom is tudja, hogy mi a véleményem az anyjáról, és tudja, hogy nem lennék hajlandó tűrtőztetni magam.

2012. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Mert az ember a párját választhatja, de az anyós az mellé jár, és zsákbamacska. És az anyós részéről ez ugyanolyan kényszerű helyzet. Két idegen ember kénytelen elviselni egymást.
2012. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Mindig az anyóst szidják, de sokszor nem azzal van a gond, hanem azzal aki szidja.
2012. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Mert a köztudatba az sulykolják az emberbe, hogy az anyóst utálni kell, és sokan elfelejtik, hogy az anyósuk a választottjuknak az Édesanyja!
2012. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Mert anyák, és mindig beleszólnak a gyerekük életébe, jót akarnak, de néha rosszul sül el. Nekem semmi gondom nem lenne vele, de akárhányszor szóba kerül,hogy a 30 éves fiával elköltözünk ,sír meg morog. Meg nem kellene reggelit csinálnia 5-kor a kisfiának (csak ezért kel fel). Hiába mondjuk, hogy ne, ő akkor megsértődik. Páromnak meg azt kell enni amit ő csinál, ha kívánja ha nem.
2012. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
8-as voltam, egyébként jó ember.
2012. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Hogy az összes anyóssal mi a baj azt nem tudom, de az enyém lusta, nem dolgozik, mindig pénzt kér és ha nem kap kilopja a pénztárcámból.

De nyilván itt is én vagyok a hibás hisz én szidom.

2012. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!