Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ideális életkor a csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális életkor a csók és a szüzesség elvesztésében? (lányok esetében)

Figyelt kérdés
kort írjatok lécci :) köszi ! esetleg helyszín is írtatok :)

2015. jan. 28. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nincs ideális,lényeg hogy ne legyél r!banc aki csak ugy elvisziti,inkább szerelemből
2015. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Lehet valaki 16 évesen érett rá, és tisztában van a dolgokkal, de lehet valaki 20 évesen is sík hülye hozzá.
2015. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha kort kell mondani akko 16-17->20-22
2015. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
mindkettőre a válaszom 15-17 kb de maradjunk annyiban h érdemes megvárni h legalább középsuliba járj már :) ja és lefeküdni elöször azzal a pasival feküdj le sztem akibe nagyon szerelmes vagy és már hónapok óta jártok és érezteti veled h mennyire szeret és nem csak kihasználni akar ... 24/F
2015. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem csók:16

elvesztés:18

helyszín:huh... talán ahol nincs senki(nem kell a világnak megtudni hogy "jáááj csókoloztunk!!!") esetleg sétáltatjuk a kutyámat/kutyánkat, leülünk a fűbe, ott átölel meg esetleg megcsikiz és akkor :) szerintem ez nagyon ari lenne

2015. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi:) igazándiból jobban a csók érdekel, 14 vagyok és már csomó osztálytársam csókolózott ...de én még nem ,még pasim se volt! A szüzességet meg igazából csak azért kérdeztem ,mert egyik ismerősöm , 15 évesen vesztette el ,és csak meg akartam tudni az emberek átlagban mit gondolnak erről .. köszi a válaszokat :)
2015. jan. 28. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ha egy 2o éves valaki szűz,az már meglepő. Főleg a mai viágban. Talán kicsit ciki is. Ideális kor a lányoknak szerintem 17-18 év. Lehetőleg 18, de nehéz addig kibírni :D
2015. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden nap van egy ilyen kérdés?


Nincs olyan, hogy ideális életkor. Akkor ideális, amikor:

- elég érettek vagytok hozzá,

- van olyan partner, aki érdemes rá,

- mindketten tényleg szeretnétek, ha megtörténne.

Akkor az ideális.

Hogy ez kinél hány éves korban jön el, az nagyon változó.

2015. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7: tehát ciki, ha valaki nem farkaltatja meg magát még gyerkeként.

Aha...

2015. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is csak azt tudom mondani hogy nincs nagyon idealis, de ha mondani kell valamit, a csok kb. 15, a szuzesseg pedig 17-18. Nem szeretnek senkit sem megserteni de en nem tudom felfogni hogy manapsag miert van meg a 8 eves kislanyoknak is "pasijuk". En is eleg fiatal vagyok meg de eszem agaban sincs elveszteni egyiket se. 13/l
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!