Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem tudok annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem tudok annak örülni, hogy aki tetszik, mással jár?

Figyelt kérdés

1,5 évig kerülgettük egymást egy sráccal, nagyon jóban voltunk. Ő sokáig szerelmes volt belém, és engem is nagyon érdekelt egy időben, csak a távolság miatt nem lett semmi.

Tegnap tudtam meg, hogy barátnője lett.

Mint jó baráthoz illik, természetesen gratuláltam. Amugy is kaotikus az életem, ez nem hiányzott. Letagadtam, hogy bármi bajom lenne, de rájött, ismer. Mondta, hogy szívesen meghallgat, tud törődni két lánnyal is.

Meg kért rólam egy képet, láthasson még utoljára.

Utána sok szerencsét kívántam neki az életben, és mentem aludni. Egy órára rá írt még nekem, hogy "Szeretlek".


Akármelyik barátomnak elmondtam, hogy ez most bánt, mindenki azt mondta, örülnöm kéne, milyen boldog, ne legyek már ilyen önző.


Normális, ha nekem ez nem megy?


21L


2015. jan. 29. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az örülnöd kellene, mert boldog egy akkora közhely ,hogy nem igaz. Minek kellene örülnöd, hogyha az akit szeretsz nem veled van? Jogos a szomorúságod.
2015. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senki sem tudna az ilyennek örülni szerintem. És ez nem önzősèg egyàltalàn.

21/F

2015. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fénylények vagyunk, hanem emberek és, mint ilyenek önző lények. Lefogadom úgy érzed magad, mint aki nyaraláson van, de érzi, hogy valaki odahaza az ő hűtőjéből eszik és az ő tévéjét nézi. Van az az elcsépelt romantikus filmes klisé szöveg, hogy "ha igazán szereted, elengeded", ez baromság, az ember nem szeret lemondani azokról a dolgokról, amiket szeret még akkor se, ha az a "dolog" nem viszonozza az érzéseit.

Ez a való világ kislány, szokj hozzá, mert a várhatóan még 60-65 évig tartó életedben ez nem fog megváltozni. Persze rá leszel kényszerítve, hogy lemondj bizonyos dolgokról, de te egyiknek se fogsz örülni, de mosolyogni fogsz rajta, mert a társadalom ezt várja el tőled.

2015. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki sem tudna örülni, amíg olyanok az érzései, de tudomásul kell venned.
2015. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!