Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy srácnak annyira tetszik egy csaj, hogy miatta nem randizik mással, nem is akar barátnőt, pedig a csajnak van pasija?

Figyelt kérdés
Van egy srác,évek óta úgy érzem,tetszem neki,érzek valamit a nézésében,de nekem van barátom,és amúgy is elég félénk a fiú. Nem szoktunk beszélgetni,csak köszönőviszonyban vagyunk,de folyton úgy néz a szemembe,hogy érzek valamit.:D A fiúnak még nem volt barátnője,és nem is csajozik,nem láttam még,hogy más csajt nézegetne,és a közös ismerőseinktől tudom,hogy nem is próbálkozik csajoknál. Pedig elég helyes srác,nem kevés csajnak bejön. Tudom,hogy hihetetlennek tűnik,de úgy érzem,én kellek neki. Na de ennyire beképzelném ezt?:D Amúgy annyira nem az esetem,de ezzel a nézésével elkábít. 20 éves amúgy,ahogy énis.
2013. márc. 15. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Az ilyet úgy hívják, hogy hülye xD
2013. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint én vagy ő a hülye?:D
2013. márc. 15. 23:58
 3/12 anonim ***** válasza:
igen van
2013. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezhet.

első: Miért is? Azért,mert nem fekszik le az első csajjal aki szembejön vele egy buliban vagy akárhol?

2013. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van ilyen :(
2013. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még hányszor kérdezed meg ugyanazt? ha tetszik a srác, cselekedj, ahogyan jólesik!
2013. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azta, nem gondoltam, hogy igent fogtok írni... :O Főleg,hogy ennyien. Ez durva.
2013. márc. 16. 00:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Én is ilyen helyzetben vagyok. A lánynak van pasija, de nekem több mint 1 éve csak ő kell. :(
2013. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a hasznos jel mindenkinek. Aki tapasztalatból válaszolt,azzal privátban is szívesen beszélgetnék!
2013. márc. 16. 00:23
 10/12 Gergo_30F ***** válasza:
bízz a megérzésedben, ti nők ebben sokkal jobbak vagytok, mint mi.
2013. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!