Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy odamerjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy odamerjek menni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

a baj az hogy nem merek odamenni egy lányhoz, nos mert nincsen hozzá bátorságom.Mit tegyek hogy oda merjek menni hozzá? Pedig nagyon szeretem azt a lányt, de sajnos nincsen bátorságom

Tippek?


2015. jan. 29. 12:07
 1/5 tarnai ***** válasza:
egy pálszet igyálmeg, megjönaz a bátorság.
2015. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem valamilyen alkohol nélkül :) :) :) :) de azért köszi kipróbálom :) :) :) :)
2015. jan. 29. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így kevés info. Ismered? Beszéltél már vele? Vagy tök ismeretlen? A sulidba jár? Tudod a nevét? Észrevett már vagy azt se tudja, hogy létezel? Ezek mind kellenének, mert másképp kell a dologhoz hozzákezdeni...
2015. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:

Szia xy vagyok nagyon tetszel,es remelem en is neked

hivd el valahova,es ha nemet mond,kerdezd meg ket nep mulva megint,,de mas programmal es ha masodszorra is nemet mond akkor keress mast.

2015. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon jól ismerem, beszélni viszont nem nagyon szoktam vele
2015. jan. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!