Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányhoz odamenni, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányhoz odamenni, mikor a barátnőivel cigizik kint, nagyon tolakodó?

Figyelt kérdés

Van egy törzshelyünk a barátaimmal, ahogvá jár egy csapat lány is. Az én társaságomban csak én dohányzom, tehát egyedül szoktam kijárni. Szoktam látni ebből a lány társaságból egy lányt, aki néha szintén egyedül megy ki, kért már tőlem tüzet, én pedig segítettem neki egyszer, mikor egy részeg hajléktalan beszólogatott neki.

Nagyon indiszkrét lenne ma odamennem hozzá bemutatkozni?

19F



2015. jan. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. :) Sok sikert!
2015. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, csak nyugodtan. Témátok is lenne a hajléktalannal kapcsolatosan.
2015. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Mondjuk én először nem a bemutatkozással kezdeném, hanem próbálnák belemerülni a beszélgetésbe. Arra készülj, hogy meg fognak próbálni kiszorítani, de ne hagyd magad.
2015. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem bemutatkozással kéne kezdened, hanem small-talkkal, de amúgy nem tolakodó.


25L

2016. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!