Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A legtöbb lánnyal eltudnék képzelni kettyintést, el is képzelem gyakran. Meg kedvelni is tudom őket, de egy volt akiről azthittem hogy szerelmes vagyok belé, de igazán nem tudom mi is az. Mindenesetre sokakra rántottam már rá, mégis kevéssel álmodok is, róla viszont rendszeresen, 2 évvel azután is hogy utoljára láttam. Akkor nagyon oda voltm érte, de mondom, mást is megnéztem azért. És egy csomó idő eltelt már. ezmiez? 21F
2015. jan. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kortárs szerelmi kultúra.
2015. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha tudsz talalkozni szedd fel,de ha nem akkor keress mast.Ne vesztegetsd az ido"det a gondolataidra feleslegesen.
2015. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
senkivel se találkozom, és senkit se tudok felszedni, a szobámban élek és egy phszihiátriai eset vagyok.
2015. jan. 29. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csupán vágy is,testileg kívánod,szexuálisan hat rád.
2015. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen szerintem szerelmes vagy
2015. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!