Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idősen lehetne egyáltalán igazi szerelem?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy kb hány évesen lehet igazi szerelmet érezni. Picit megrémít hogy az osztálytársaim mindig azt mondják hogy jártak ezzel, azzal, volt olyan osztálytársam aki negyedikben csókolózot, szörnyen zavar hogy mindig ez a téma, van hogy cikiznek amiért én még senkivel nem jártam, de úgy érzem még nem most kellene... Szerintetek, 13 évesen, lehetne egyáltalán igazi szerelem?


13 éves, lány vagyok.

Elõre is köszi, léccives normális válaszokat írjatok.


2015. jan. 28. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár úgyis jön egy tucat túlkanos huszonéves, aki ezt mindenáron cáfolni fogja.
2015. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerinte nem igazán...
2015. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! ÉNn 13/f vagyok és szerintem még ráérsz és ne figyelj oda rályuk és ha szerelmes vagy akkor ne habozz!
2015. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetne. A bátyám 14 évesen ismerte meg a (mostmár) feleségét és 24 éve együtt vannak. De azért az ilyesmire kicsi az esély. Inkább az a valószínű, hogy jön valaki akiről azt érzed ő a mindened, örökké együtt lesztek, de pár hónap után szakítotok. Ez egy ilyen időszak. :) Nem kell elsietni semmit, de ha jön valaki aki esetleg nem csak megfektetni akar akkor érdemes lehet neki adni egy esélyt.
2015. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 29. 14:45
 6/7 anonim válasza:
Hát éppen lehet.. de sztem az igazi szerelem majd később jön :)
2015. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyémántlány ***** válasza:

A szerelem nem igazán korhoz kötött. Lehetsz szerelmes hét évesen, és nyolcvanhét évesen is. Ha úgy érzed, nem vagy még szerelmes, az sem baj. Nem azt jelenti, hogy éretlen vagy, vagy valami gond van veled, egyszerűen csak még nem sétált be a képbe az ideális célszemély :)

Inkább várd ki az illetőt, minthogy divatból járj olyasvalakivel, akiért nem dobban meg a szíved...

2015. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!