Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új párkapcsolat, első szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párkapcsolat, első szex? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem szedek tablettát. Az előző kapcsolatomban, ami 4 évig tartott nem volt probléma, mert óvszerrel védekeztünk.2 hónapja találkozgatok valakivel akivel előtte barátok voltunk, ismerjük egymást. Most pedig együtt vagyunk mint egy pár. Szeretem őt, és tegnap eljutottunk oda, hogy ott aludtam. Minden adott volt hogy lefeküdjünk, nem volt tervezgetve, majd amikor már ott tartottunk, én kértem hogy húzzon óvszert, mire ő közölte hogy neki nincs és hogy akkor ez most így mégsem. Megbeszéltük és nem volt annyira nagyon gáz de mégis olyan rossz volt a helyzet.. Neki is hosszabb kapcsolata volt előttem, de én azt gondoltam, mivel mégis ez egy új kapcsolat és nem tudja, hogy én szedek e tablettát vagy sem, azért "készül" ezzel is. Mit gondoltok erről a helyzetről, gáz volt? Én nem érzem úgy, hogy nekem kellett volna gondoskodnom erről.
2015. jan. 29. 18:23
 1/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
2%
Nem kell ovszert hasznalni,mert olyan komoly betegseget nem olyan konnyu elkapni.A masik a lanynal is lehet ovszer sot a lanynak a dolga a vedekezes ha nem akar gyereket.
2015. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna erről gondoskodnia. Legalábbis eddig nálam minden új kapcsolatomnál így volt. Mindegyik pasinak volt óvszere és nem is kellett külön szólni, hogy húzzanak... Később aztán, mikor már megbízom teljesen a másikban, akkor már nem használtunk/használunk ilyesmit, mert nekem problémáim vannak vele, de az első pár alkalommal mindenképp.
2015. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es, te hülye vagy??


Ha tudnád, milyen könnyű elkapni a betegségeket, nem írnál ilyen baromságokat! Pont az ilyen idióták miatt terjednek a betegségek.

2015. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem szedek tablettát, semmiképp nem történt volna meg óvszer nélkül. Nekem ez alap és ebből nem engedek. Ilyen téren nem ismerem annyira, hogy egyből elkezdjem szedni. Márciusban megyek nőgyógyászhoz, ha komoly lenne a dolog ott iratnék tablettát, de addig mindenképp így szeretném. Én is így gondolom, mégis én érzem rosszul magam emiatt, nem gondoltam h ezt " előre mondani " kellene és mivel nincs sok tapasztalatom mert az előző barátomnál ilyen fel sem merült, tanácstalan vagyok.
2015. jan. 29. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi dolga, de azért szokott nálam lenni ilyen esetekre. 24L
2015. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te lányként is ugyanúgy vihettél volna óvszert, ha úgy volt tervezve, hogy ott alszol. Gondolom nem csak hirtelen alakult így, mert akkor egyértelműen senki sem hibás.

Azt nem értem, ettől miért lesz rossz a helyzet, ez nem a világ vége. Ha az exe tablettázott, valószínűleg nem is gondolt arra, hogy most óvszer kéne, elég sok ilyen fiút ismerek, akiknél szinte alap a fogamzásgátló. Ez nem baj, de pont ezért nálam és barátnőimnél is szokott lenni óvszer, pl az ilyen helyzetek kivédésére. Gondolom előző kapcsolatodban se mindig a fiú vette a gumit. Kicsit túlliheged ezt a helyzetet. Est. 69, reggel meg lemehettetek volna boltba vásárolni, és máris nincs egyikőtökben sem rossz érzés.

2015. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze valószínű hogy elmegyünk együtt óvszert vásárolni..

Lehet hogy túllihegem a dolgot, vagy csak a számomra nagyon nem természetes.

Azért köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 29. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha az együtt óvszervásárlással problémád van, az nagyon furcsa szerintem 20 évesen. Pedig én se vagyok sokkal tapasztaltabb nálad, sőt, de ebben nincs semmi kínos, csak mondom az elkövetkező időre nézve. Vehettek mellé üdítőt vagy bármi mást, ha zavar, hogy csak a kis dobozt teszitek a szalagra. De a boltost valószínűleg egyáltalán nem érdekli.
2015. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!