Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bika csillagjegyű nők, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bika csillagjegyű nők, esetleg férfiak! Mesélnétek a szerelmi történeteitekből?

Figyelt kérdés

Pl. arra vagyok kíváncsi, hogy milyen korban kezdtetek érdeklődni a másik nem iránt, mikor lett az első kapcsolat, hányadik kapcsolatból lett házasság, milyen jegyű a párotok, stb. Bármi érdekel.

(egy elkeseredett bika jegyű nő, akinek semmi szerencséje ne volt pasik/férfiak terén.



2014. okt. 19. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az miért lényeges a kérdés szempontjából, hogy Bika jegyű vagyol?
2014. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert eddigi tapasztalataimból a bikák nagyon későn lesznek szerelmesek, s egyből az igazira találnak. A személyiségük miatt. De kíváncsi vagyok mások történeteire is.
2014. okt. 19. 23:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy bika lányt, skorpió a párja. Egyetemre járunk (a barátja már dolgozik), és egyszercsak azt vettem észre, hogy baromira néz, kissé mosolyog, nagyon vonzódunk egymáshoz. Hasonlítok a párjára, szerintem azért, kár, hogy nem lehet belőle több, én legalábbis nem kezdeményezek foglalt lányoknál. Én azt szeretem a bika nőkben, hogy bájosak, nyugodtak, szexisek, szerencsés férfi az, akinek olyan párja van. Halak/F
2014. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt azért leírhatnád, hogy hány éves vagy. Mert lehet, hogy 13 évesen vagy ennyire elkeseredve, de az is lehet, hogy már 70 éves vagy.
2014. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyébként miért vagy elkeseredve? Manapság a nőknek áll a világ! Mesélj te is :)! 3-as voltam.
2014. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én Skorpió vagyok és egy Bika lány ismerősöm sincs.
2014. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

a halaknak: igen, állítólag ez egy jó párosítás, nekem is az első udvarlóm halak volt, s miután lemondott rólam, és becsajozott mással, 2 évig haltam meg a szenvedéstől, annyira hiányzott, és szerettem. :(


Ez volt majdnem 20 évesen, most 24 leszek.

2014. okt. 19. 23:23
 8/17 A kérdező kommentje:
nem érdekel, hogy a nőknek áll a világ... antifeminista vagyok. :D S azért vagyok elkeseredve, mert a férfiak nyámnyilák ill. mert egy sincs aki érdekelne komolyan, s az anyai ösztönök néha nagyon kínoznak.
2014. okt. 19. 23:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok férfi "nyámnyila", de nagyobb megértéssel is viseltethetnél irántunk. Megannyi rossz tapasztalat, a média hatása, a feminizmus, mind-mind vezet egy bizonyos önbizalomhiányhoz, és a sok rossz tapasztalat után sokan 3-szor is meggondolják, hogy kezdeményezzenek-e :) 3-as voltam :)
2014. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon önbizalomhiányos vagyok több okból is, viszont szerintem egy okosférfi nem hagyja magát befolyásolni a média, feminizmus stb által, hanem megáll a talpán. Kiváncsi vagyok, hogy hány éves korukra nő be a feje lágya a többségnek, hogy ezt magtanulja. Én még sose utasítottam vissza bántóan valakit, még akkor sem ha első perctől tudtam, hogy nem érdekel.
2014. okt. 20. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!