Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mitől érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mitől érzitek magatokat nőnek egy férfi mellett? Illetve nektek mitől férfi a férfi?

Figyelt kérdés
Ha lehet kerüljük a közhelyeket, bár lehet először tisztázni kellene mik a közhelyek. Kérem ezeket is írjátok le. Lehet, hogy tág a kérdés témája, de azért remélem jönnek a több soros kifejtős válaszok is. Aki tudja összefoglalhatja röviden is, csak válaszoljatok! (Lehetőleg a mitől nő a nő kérdés legyen a hangsúlyos, aztán persze, akinek kedve, lehet írni a témával kapcsolatban bármit, ami ezedbe jut, fontosnak tartasz!)
2010. febr. 9. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
a lányoknak nunijuk van a fiúknak meg kukijuk
2010. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az a különbség, hogy az egyiknek töke van, a másiknak meg nem. Komolyra fordítva a szót, felesleges ilyen kérdésen agyalni. Férfi vagy, férfiként viselkedsz. Nő vagy, nőként viselkedsz. Ezt gyerekkorban a szülőktől és a környezetünktől megtanuljuk. Csak manapság irtó divatos ez az identitás-probléma :S
2010. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
attól nő egy nő ,h éreztetve van vele minden ami megfogalmazódik benne mind erkölcsi tartásban ,mind ápoltságban,mind szexualitásban,mind az élet összes területén.
2010. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos! Az utolsó válaszoló már közelít. Ne ezekkel a közhelyekkel gyertek, meg azzal, hogy ,,fiúknak kukijuk, lányoknak nunijuk van". Ha nincs értelmes válaszod, akkor tartsd meg magadnak. Sok felől hallani, hogy ,,melletted nőnek érzem magam"! De ez konkrétan mit jelent?
2010. febr. 9. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:

12.23-as válaszolóval teljes mértékben egyet értek.


ha "csak" a szexről beszélünk akkor egyértelműen akkor érzem magam nőnek, h a partnerem olyan figyelmes, h egy percre sem feledkezik meg rólam és legalább annyira fontos neki, h a lelkemnek is ugyanolyan jó legyen, mint a testemnek (ez a szex utáni pillanatokra is kiterjed, tehát nem csak elfekszik, mint egy darab fa, hanem tovább cirógat, csókolgat, hozzá lehet bújni...stb)


az élet egyéb területén még nem igazán volt rá példa, h nőnek éreztem volna magam.

2010. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

12:23 vok

hitet jelent!

elhiszi,h .......... bármit!

ha beb@szva meb@sszák is megtarthatsz egy nőt,ha nyalod a s.ggét se vagy jó neki.

hidd el az űr mélyének titka ovodás könyv egy női lélekhez képest(pasi szememmel)

2010. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12:23 ismét

persze nem rosszindulattal írtam az iméntit.

imádom a csajokat

2010. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sminkelek és várni kell rám:)

Najó,ez a vicc része:)

Nehéz kérdés, sőt talán nem is tudnék rá válaszolni.Vagyis nem tudom megfogalmazni.

Én mindig nőnek érzem magam. Ha "játszhatom a butuskát"ha keményen oda kell szólnom vagy éppen gyengédnek kell lennem.Talán abban rejlik, hogy annyi féle szerepben tudok helyt állni.

Tudom nem ilyen választ vártál,de nekem ez belülről jön.

Persze dob rajta, ha egy szórakozóhelyen valaki elkezdi tenni a szépet, vagy a párom mondja azt,hogy jól nézek ki, vagy megkap tőlem mindent amire vágyik.

2010. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en fözök msok takaritok, ö meg meccsnezes közben sört iszik böfög es fingik
2010. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:43 ja ez általános:DD


Én pasi nélül is NŐNEK érzem magam:DD


amúgy egy férfi: komoly, de vicces ha úgy adódik, hűséges, megbízható, segítőkész, családcentrikus, nem bulizós, nem kicsapongó.

A komoly egyéniségű férfire bármikor lehet számítani, tiszteli a női nemet, meg amúgy az embereket!

Van erkölcsi tartása. Szeretet van benne. Kompromisszum kész, és le lehet vele ülni beszélni dolgokról anélkül, hogy felkapná a vizet és dühöngene.

Mindenképpen kicsit jámbor alkat, de határozott is. (tehát nem egoista erőszakos).

Ja és van gerince, nem sunyizik, mint a mai pasik.


Szerintem ez is elég felsorolás-jellegű volt!

25.L

2010. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!