Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lánynak jól látható bajsza van?

Figyelt kérdés
Én épp ma láttam egy ilyen lányt, viszont egész szép volt az arca és az alakja is.

2015. jan. 30. 00:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis tegnap... :D
2015. jan. 30. 00:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jó, mert orál közben csikizi a kukidat.. extra élmény...
2015. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem zavar, ha egy csajnak szőrösebb a lába vagy a nunija, mert épp nem volt kedve leszedni, na de az arcon nem bírom :/
2015. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Huha...hát szerintem ciki!Nekem volt egy osztálytársam akinek a feneke volt csupa-csupa szőr!Áh nagyon gáz volt!
2015. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiàbràndító.
2015. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert könnyen összeakadhat a bajszunk!
2015. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy lehet nem volt ideje leszedni, ha amúgy dekoratív, jól öltözött és szép lány volt... Ha nem, akkor igénytelen.
2015. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem színes (értsd: fekete/sötétbarna) a szőr, csak vékony, rövid, világos, akkor talán elmegy... De azért elég gáz szerintem, én tesóimnak mindig szoktam mondani, hogy szedjék le, mert vicces. :D
2015. jan. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek sötét,viszonylag erős bajsza van. Szokta gyantáztatni,de amikor kezd nőni és eléri azt a hosszúságot,hogy gyantázható legyen,addig látszik és érezhető is. Eleinte fura volt,de most már semmi gond,megszoktam.
2015. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!