Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lánynak tetszik a fényképem (lájkolja-de utálom ezt a szót-de nincs jobb rá) -, amin csak én vagyok látható facebook-on, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha egy lánynak tetszik a fényképem (lájkolja-de utálom ezt a szót-de nincs jobb rá) -, amin csak én vagyok látható facebook-on, akkor tetszem neki?

A lánynak van barátja,elég komoly és nem olyan rég óta ismerem a lányt,szinte alig beszéltünk,de szerintem szimpi vagyok neki.Először én lájkoltam az ő képeit,aztán én is tettem fel új profilképet,és legnagyobb megdöbbenésemre tetszett neki.

Normál komoly,közeli arcképről van szó,tehát ne valami vicces szitura gondoljatok.(és általában jóképűnek tartanak,180 cm magas,sportos alkat vagyok)


CSAK LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM


2011. jan. 2. 11:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha én minden fiúnak tetszenék aki "lájkolja" a fényképemet, akkor nem lennék még egyedül.
2011. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
na de a lányoknál ez másképp van
2011. jan. 2. 11:20
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki mondta neked, hogy másképp van, de jól átb@szott.
2011. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

ez nem bizonyít semmit, én is "lájkolom" a barátaim képeit, mert pl úgy vagyok vele, hogy ez most jó lett, aranyos, kreatív vagy vicces, akármi. Ha közeli kép is. Mégse jelenti azt, hogy ők tetszenek nekem, pl egyszer egy olyan személyét "lájkoltam", akit utálok, de a kép az jó volt, ennyi.

pedig van párom:)

16/L

2011. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lájkolja, az kb annyit jelent, hogy szerinte az egy jól sikerült kép. Se többet, se kevesebbet.
2011. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

akkor is másképp van


csakúgy poénból nem lájkol,mert másnak sem tette,és nem is olyan rég ismerem,igaz én lájkoltam először

2011. jan. 2. 11:25
 7/45 anonim ***** válasza:

ha már bebeszélted magadnak, akkor nem mindegy?-.-"

egyszerű lájk, kész, ennyi!

2011. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

11.24:de ez nem vicces kép


hanem egy közeli arckép egy jóképű srácról

2011. jan. 2. 11:27
 9/45 A kérdező kommentje:

ÉRDEKES: TEGNAP IS FELTETTEM EZT A KÉRDÉST,NÉZZETEK UTÁNA,ÉS AZT ÍRTÁK,HOGY TETSZEM NEKI



MA MEG MÁR NEM??? BIZTOS VÁLTOZIK EZ IS ,MINT AZ IDŐJÁRÁS

2011. jan. 2. 11:29
 10/45 anonim ***** válasza:
odaírtam: vicces, kreatív, vagy egyszerűen jól sikerült. miért pont csak a vicces szón akadsz fent? lehet az komoly kép is, nem az a lényeg, ez csak egy lájk, fogd már fel! vagy kérdezd meg tőle, hogy mi tetszett neki rajta!
2011. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!