Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszom rá, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszom rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem valakit neten egy kis üzletelés céljából,de végül ismerkedés lett belőle.

Már az elején voltak fentartásaim vele kapcsolatban,mert nem volt korrekt,de adtam neki esélyt.Az első randin nem hívott meg semmire,volt,hogy egy órát késett és elnézést sem kért,arra kellett mennem amerre ő akart,volt,hogy kértem tőle valamit aztán az ellenkezőjét tette.Volt,hogy csúnyán és fenyegetően beszélt velem.Attól a ponttól ahogy megszerzett engem már nem érdekeltem.Amikor megszakítottam vele a kapcsolatot akkor meg teljesen visszájára fordított mindent.

Utána néha hívott,de nem vettem fel.Kb novemberben írt nekem,hogy megint tudunk üzletelni meg,hogy szívesen eljönne arra amerre lakom.A pontos utcanevet megírta!Holott nem mondtam meg neki hol lakok és nem is jött utánam.Írtam neki,hogy itt és itt jó nekem a városban és,hogy most nincs szükségem arra amit kínál.Gondoltam,hogy ha fontos vagyok neki egy kicsit is akkor eljön a talira,vagy felkínál egy másikat.Majd egy hét múlva nézte meg,nem írt semmit sem.

Aztán több hete írtam neki,hogy jelenleg szükségem van arra az eladó dologra,ha már szóba hozta.Erre írt,hogy ez még később derül ki,hogy lesz-e és oldjam fel a másik adatlapját.Írtam neki,hogy köszönöm ,de amikorra kiderül az már késő és megoldottam másképp.(de amúgy ezt ő is tudja,hogy késő).Vissza írt,hogy sajnálja,mert már nála is van és,hogy lenne-e kedvem vele talizni.

Gondoltam,hogy haverilag taliznék vele,hogy ne egy kudarc legyen számomra ez az egész meg adok neki egy esélyt hátha megváltozott meg hiányzott is.Örömmel gondoltam a talira,pont amikor vissza akartam neki írni döbbenten láttam,hogy letiltott.Nagyon rosszul esett,ezért vissza feloldottam a másik adatlapját hátha csak azt várta,hogy ott beszéljünk,de nem írt.

Aztán megbeszéltük,hogy vásárolok tőle decemberben is azt írta,hogy újra össze akar velem jönni én megírtam neki röviden,hogy nem,erre írt,hogy akkor talizzunk csak az üzlet miatt,majd inkább lemondtam a talit,mert nem bíztam benne.De volt egy olyan érzésem,hogy talán mégsem akar átverni és agyaltam,hogy lehet mégis csak jobb lett volna találkozni.

Most is megbeszéltünk egy talit,mert állítása szerint a lakóhelyem közelében jár,ráadásul gyanusan olcsón akart nekem eladni volt egy olyan érzésem,hogy át akar verni,de reménykedtem,hogy mégsem.Elmentem a megbeszélt helyre vártam,de nem volt ott.Rájöttem hogy megint jól átba..tt.És persze arra is,hogy ez az üzlet valószínű egy kitalált mese volt,hogy utoljára még egyet belém rughasson pedig én soha semmi rosszat nem tettem vele.

Tudom hibás vagyok,hogy hagytam,hogy így bánjon velem.Annyira haragszom rá,hogy elküdeném a jó édes k.anyjába,de ha megírom neki,hogy milyen szemét akkor leleplezem magam,hogy megettem a csaliját,tehát hogy sikerült átvernie.Ha csak nem jött rá maga is és nem figyelt messziről a haverjaival ott a tali helyszín közelében.Bár sapka volt rajtam meg nagy kabát nem hiszem,hogy felismert volna így.Legszívesebben oda mennék és jól képen törölném,de nem tehetem.Nekem szégyen,hogy ennyiszer megalázott.



2015. jan. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
No.Ez a fajta üzlet ilyen.Nem csodálkozom hogy fenyegetően beszélt,vagy durván,smucig ,hiszen ő a lehúzós,ebből él,nem fog neked italokat fizetni.Káosz az egész sztori,legjobb lesz ha nem tárgyalsz vele.
2015. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia olvasva elég hosszu volt :D bocsika de véleményem az hogy szakitsál meg vele mindent s felesleges mert aki szeret az tesz érted s tenni is fog nem enged el maga mellől tpasztalat sok rosszat életem meg s tegyél mindent félre hagyd őt élje a világát. 26/F
2015. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy ennyiszer átveri a búrádat, és te még ezek után is rajta rugózol. Nők.....
2015. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom,h hülye voltam...:(
2015. jan. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!