Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S ti mit tennétek a helyemben? :c annyira haragszom magamra emiatt. Bővebben l.

Figyelt kérdés
Volt egy fiúm akivel szakítottam mert borzalmasan uncsi volt és nem merte kimutatni irántam az érzéseit. Nos azóta eltelt 4hónap és össze akarok jönni egy fiúval de csak azért mert az exemet még mindig szeretem és így akarom elhitetni magammal h túltettem magam rajta.:( De nem akarom kihasználni a másik fiút se..ti veletek volt már ilyen? 14/L 15/F

2014. febr. 6. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ne fajdisd masnak a szivet!
2014. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, aztán felébredtem..
2014. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok..mintha ti nektek nem lett vna első szerelmetek..
2014. febr. 6. 23:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nyugton maradnék, nem baszakodnék más fiúkkal a saját problémám miatt és tisztáznám magamban az érzéseket.
2014. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazad van 4es.:/
2014. febr. 6. 23:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne jöjj össze azzal a másik fiúval.
2014. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod kihasználni vagy játszani az érzelmeivel akkor hagyod a másik fiút és beszélsz!!! az exeddel és megkérdezed tőle miért nem merte kimutatni az érzéseit, mitől félt...Ű

Olybá tűnik te sem egy főnyeremény ilyen gyerekes gondolkodással. Persze mit várjon az ember egy 14 éves lánytól (aki feltételezem, érettebb a koránál...)

2014. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy mondod mintha te nem lettél vna 14 -.-'
2014. febr. 6. 23:32
 9/17 anonim ***** válasza:
öööö off: egy kérdés.. te magaddal beszélgetsz?
2014. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fuh hát ez nagyon nagy off volt baz.meg :'D..mér nem lehet normálisan válaszolni?!
2014. febr. 6. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!