Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók ezek a szettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók ezek a szettek? Viselhetem őket ezen a helyen?

Figyelt kérdés

Nyáron a gimim gólyatáborában leszek szervező, és van egy kisebbfajta dress-code, ami annyiból áll a lányoknál, hogy hiába lesz jó idő, meg minden, de azért ne legyen senki nagyon lengén felöltözve, úgy, hogy mindent megmutat magából, hiszen mégiscsak a sulit képviseljük. Tudom hogy még messze van de elkezdtem variálni, hogy miket vigyek majd és összeszedtem pár szettet,amiről szeretném kikérni a véleményeteket, hogy beleférnek-e a dress codeba, meg úgy általánosságban hogy jók-e :)

[link]


[link]


[link]


[link] (csak én ezt egy fehér, feszülős rövidujjúval venném fel)


Előre is köszi, 17L :)

UI : az első három linknél a Pics.Art résznél töröljétek ki a pontot, nem engedte elküldeni másképp XD


2015. jan. 30. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Na mai linkmesterasszony megérkezett.
2015. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te meg nem tudsz olvasni barátom :)
2015. jan. 30. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
nee..ezekkel a cipőkkel hagyjál.
2015. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
baromira nem illenek össze...3as voltam.
2015. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 1. és talán még a 4. is egy picit problémás, de egyébként nem hiszem, hogy gond lenne velük.
2015. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyjabol ez az ami kimeriti a tul lengen fogalmat. Majd ha nem gimi akkor lehet, sajnos a gimis golyataborba 14 evesek is vannak ezert van a dress code
2015. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem öltözhettek lengén, akkor szerinted az az oldalt derékig kivágott felső jó lenne, amiből oldalról nézve gyakorlatilag minden kilátszik? Az utolsó... hát azért szerintem az is eléggé meredek, forrónadrág plusz elég sokat láttató felső...
2015. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Természetesen az oldalt kivágott felső alá vennék topot, nem a nagy semmire húznám fel XD

De amúgy nem tudom mi meredek egy fehér rövidujjúban :)

2015. jan. 30. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Én ezt max egy fesztiválra tudnám elképzelni. A crop top helyett válassz másik felsőt, és akkor jó lesz.

2. Szerintem ez okés.

3. Szerintem ez is, bár nem tudom, mennyire lesz meleg ehhez a nadrághoz.

4. Ez a nadrág szerintem elég közönséges.

2015. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az utolso jo mivel VV dori van rajra:)
2015. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!