Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk könnyen elfelejtik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk könnyen elfelejtik azt a lányt, aki sokáig tetszett nekik, meg össze akartak jönni vele? Vagy ők is szenvednek utána?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki úgy tűnt járni akart velem, de én sokáig bizonytalankodtam, meg szerintem már lemondott rólam, kerül, olyan mintha haragudna rám stb. Én nem akartam, hogy ennyire eltávolodjunk egymástól, de most nem hajlandó kommunikálni velem, pedig szeretem, meg már mindent próbáltam.
2015. jan. 31. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mi is érző lények vagyunk.
2015. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Túlvan rajtad ennyi.

Azon általában könnyebben túlteszi magát az ember aki le se sz**ärja

2015. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez a te hibad lehet, gondolom sokat beszelt veled stb, teljesen egyertelmuve adta jogy tetszel neki de te vissza se jeleztel igy lemondott rolad
2015. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
#3 vagyok és elsőnek igaza van, mi is erzo lenyek vagyunk, o is rosszul erezte magat azokutan hogy jelet se adtal neki
2015. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi sem vagyunk fadarabok. Szóval igen, szenvedünk. Nem is kicsit.
2015. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, neki is összejöttek a dolgok! Ha haragudna, egyáltalán nem üzizne!

Ő sem hiba nélküli! Türelem! Türelem!

2015. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem, kérdező, Én pontosan ugyanebbe a cipőbe járok mái napig.

Középiskolában volt egy lány, aki azonnal megtetszett, és ráadásul nagyon jóba is lettünk. Volt barátja, de nem érdekelt, annak is örültem ha vele lehetek, és minden alkalmat ki is használtam. Ezzel vélhetően maga is tisztában volt, mert egyik nap, az osztályteremben, mikor csak ketten voltunk, egyenesen nekemszegezte a kérdést hogy járnék-e vele. Érted, azt a kérdést amit a nők 99%-a képtelen feltenni mái napig.


Én meg akkora címeres ökör barom voltam, és kitérő választ adtam rá...mondani sem kell hogy nem lett semmi a dologból.


Már 10 éve ennek,de mái napig eszembejut a lány, álmodok is róla rengeteget, és hiányzik. Nagyon. De ne sajnáld, kérdező. Én voltam a hibás, nagyon durván elbaltáztam a dolgot, és most megfizetek érte.


29/F

2015. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még akarhat tőled valamit, de mivel ilyen sokáig viselkedtél így vele így bizonytalanná vállt és ő úgy érzi hogy csak sajnálatból lennél vele, pedig ő így nem akarná, meg sokszor észrevesszük ám ezt hogy ha eddig nem akarta a lány akkor hirtelen miért akarja ennyire.
2015. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Annyira könnyen azért nem. Ha szándékosan kerül annak oka van és közel sem biztos, hogy túl van rajtad.
2015. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én inkább arra tippelnék, hogy el akar felejteni.
2015. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!