Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 34 éves férfi szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 34 éves férfi szerelmes levelet kap, és utána nem menekül el, de érdemben nem is reagál rá, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akibe szerelmes vagyok, mindenki látja rajtam már hónapok óta, ha nem vak, akkor ő is észrevette. Igazából többször célzott rá, hogy nem azért akarok vele találkozni, amit mondok (mert okos, kedvelem, stb.)...


Két hete egy kicsit összeszólalkoztunk, mert igyekeztem az agyára menni. Kevés sikerrel. Csak már elegem volt ebből az egészből, hogy látom rajta, hogy tetszem neki, de nem lép sehová (igazából ennek is megvan az oka). Közölte velem, hogy ha nekem ez így nem jó, akkor ne keressük egymást. De teljesen emberi hangon, tanácsként, nem vagdalkozva mondta, szóval utána még én éreztem magam rosszul.


Mindez után írtam neki egy levelet. Elég hosszú lett és több dolgot is érintett, a végén pedig leírtam, hogy igaza van, nem azért akarok vele találkozni, mert okos, hanem azért, mert szerelmes vagyok belé. Pár nap múlva felhívott, de teljesen más miatt, akkor megkérdeztem, hogy olvasta-e. Mondta, hogy igen, mindig elolvassa az e-mailjeit, de nem volt érdemi hozzáfűznivalója.


Azóta többször beszéltünk, találkoztunk (nem beszéltük meg előre, de egy környéken mozgunk). Változni nagyon nem változott semmi, de az látszik rajta, hogy piszkosul élvezi ezt az egészet. Mármint azt, hogy fél szavakkal zavarba tud hozni meg ilyenek. Én azt hittem, hogy ez után a levél után beszélni se fogunk egymással. 27N


2015. jan. 22. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem akar tőled semmit sem.

Csak legyezi a hiúságát, hogy egy nő udvarol neki.

2015. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, szerelmet vallasz olyan férfinak aki még csak randira sem hívott és azt se mondta, hogy tetszel neki?


Ezek után teljesen macska-egér játékot játszhat veled, ha jó bőr vagy, akkor párszor nyújtja majd a kisujját, hogy megfektethessen.

2015. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit reagáljon egy kultúrember, ha nem akar tőled semmit? Hát semmit.


Hülyeséget csináltál, ha kivársz, és finoman próbálod "megszelídíteni" és elcsábítani, akkor még bármi lehetett volna belőle, de így... leszerepeltél, ennek annyi. Felejtsd el!

2015. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem akartam ilyen részletekig belemenni a dologba, de karácsony előtt szakítottam a vőlegényemmel. Ő ismeri az exemet is, régebb óta, mint engem. Az exem nagyon féltékeny volt rá, mint láthatjátok nem ok nélkül. Elég sokat beszélgettem ezzel a férfival, hogy "mi lenne, ha nem lenne párom", stb. Ő ettől elzárkózott, mert közölte, hogy felesleges ezen filozofálni, hisz van. És amikor látta, hogy ebből szakítás lesz, mondta, hogy miatta ne szakítsak, mert nem lesz a támaszom.


Mégis az elmúlt hónapban többet segített, mint a barátaim összesen. Azzal, hogy objektív volt, nem sajnált, de meghallgatott, megértett, tanácsokat adott. Nem hagyta, hogy bezárkózzak, mondta, hogy miket próbáljak ki, mi az, ami neki segített hasonló helyzetben.


Tehát tény, hogy nem hívott randira, és gyakorlatilag alig találkozunk személyesen. De telefonon 30-40 perceket beszélünk, ő is keres engem, eléggé bizalmi kapcsolat van köztünk. Ha meg akarna fektetni, már rég megtehette volna, és igazából számomra is furcsa, hogy mintha azért nem akarna velem találkozni, mert túl nagy a kísértés.


Azóta, hogy írtam ezt a levelet, gyakorlatilag nem változott semmi. Talán csak annyi, hogy egy kicsit bátrabban bókol. Korábban többször célzott rá, hogy lehet, hogy az idén férjhez megyek, stb. Tehát arra, hogy visszamehetek az ex vőlegényemhez. A levélben leírtam neki azt is, hogy lemondtam az anyakönyvvezetőnél az időpontot, hogy pár nap alatt hazaköltöztem és még karácsony előtt visszaadtam a kulcsokat... Meg még jó néhány dolgot, amikről úgy éreztem, hogy zavarják, mert célozgat, de megkérdezni nem merte.

2015. jan. 22. 10:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj,27 évesen szerelmes levelet írsz egy palinak ?! Tálcán kínáltad magad.Azt szeretik ha harcolhatnak egy nőért,nem azt ha odadobnak egyet.Másképp is lehetett volna célozgatni hogy tetszik neked,sőt még célozgatni se kell,mert nem hülye senki,levágja ha tetszik a másiknak.Nagy valószínűséggel nem akar semmit,mert különben már lépett volna.Lehet hogy tényleg csak azért osztogatja a tanácsait,mert csak segíteni akar,hogy összeszedd magad.Változtass ezen a pincsi kutya effektuson,csinálj úgy picit mintha már nem annyira érdekelne,mutasd erősnek,magabiztosnak magad,ne gyere zavarba a közelében.
2015. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, 27 vagyok. De úgy érzem magam, mintha 15 lennék. Vicces érzés.
2015. jan. 22. 10:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Oké, én is 25 évesen lettem szerelmes a páromba, és én is úgy éreztem magam, mint egy 14 éves kamasz, de ettől még nem adtam fel minden önbecsülésem...
2015. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pont ilyenkor kéne résen lenned, okos felnőtt nőként viselkedned...
2015. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az összeset még én se. Azt hiszem. :D
2015. jan. 22. 10:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Én annyira szeretnék okos, felnőtt nőként viselkedni. Komolyan. De képtelen vagyok rá. Nekimegyek a tárgyaknak, elejtek dolgokat, elfelejtem, amit mondanak nekem, mintha nem is ezen a bolygón lennék. Ez nem simán egy rózsaszín köd, hanem rózsaszín ónos eső jó sok köddel.
2015. jan. 22. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!