Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 éves fiúk véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves fiúk véleményére lennék kíváncsi! Miért jó nektek az ha játszotok egy lány érzéseivel?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 18:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mar bocs de sztem nem jatszunk az ezeseivel
2015. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Unpredictable ***** válasza:
WTF???
2015. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akarom semelyik korosztályt sem leírni de itt is és később is előfordul mintkét oldalon.
2015. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bazsdmeg?!
2015. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez oda vissza igaz es kortol fuggetlen
2015. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek általánosítottam! Remélem nem haragszotok de kicsit szomorú vagyok. :/
2015. jan. 31. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező véleményére lennék kíváncsi! Miért jó neked ha mindent általánosítasz?

Nem MI játszunk a lányok érzéseivel, hanem a tapló páwaivadék szemetek, akik akasztófát érdemelnek :/ aki lány ezekkel próbálkozik, az meg magára vessen.

2015. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez később sem lesz jobb ha ez vigasztal csak a módszerek változnak :D
2015. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyobb bajod nincs?????????!!!!!!!!!!
2015. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát ez így nem teljesen így van...

A lányok sokszor szokták eltekerni a pasik fejét pl:randizgatás (Lány szervezte),együtt fagyizás stb és ezt a fiú úgy fogja fel,hogy tényleg lehet ,hogy lesz valami köztük de ha arra fordul a helyzet,hogy tényleg legyen belőle valami : csók ,ölelkezés, valami a lány elhúzza magát. És arra fogja, hogy unatkoztam és valamivel el kellett ütni az időt.

persze nem azt mondom,hogy a lányok milyen köcsög lezbik,hanem azt ,hogy magukba nézhetnének. Meg azért mert ők lányok bármit megtehetnek. Persze másik részről ittvagyunk mi fiúkis (már akik) akik minden 2.lánnyal járnak stb... én nem ilyen vagyok de sajna a mai világban már ezeknek áll a pálma.


14/F

2015. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!