Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fog bocsátania kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog bocsátania kiszemelt fiú, amiért ilyen csúnyán viselkedtem?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit berúgtam, pedig nem ittam sokat, és egy parkolóban hisztiztem neki, veszekedtem vele, meg ordítoztam vele. Igazából nem tudom miért viselkedtem ilyen csúnyán , de teljesen agresszív voltam a semmi miatt.

19/L


2015. jan. 31. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bocsánatot kész tőle akkor minden bizonnyal.
2015. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De személyesen kéne bocsánatot kérni, annak nagyobb súlya van.
2015. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megbocsátani.
2015. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már facebookon bocsánatot kértem, ha még ezek után hív találkozni , természetesen személyesen is bocsánatot kérek. Tudja, hogy ne ilyen vagyok, kérdezte is , hogy miért vagyok ennynire más.
2015. jan. 31. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
féjszbukon b**asszki, legyen már benned emberség és élet, élőben beszélj vele.
2015. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!