Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek, ugye mennyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, ugye mennyire igaz ez a kép? (lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 31. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semennyire. Persze a nőket kevésbé bántják meg, de azért nem ennyire mézes-mázos az egész.
2015. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Rohadtul nem.

Ez csak azt minősíti aki így beszél.

2015. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nem :) most írtam ki egy kérdést, melyik nő tetszik jobban címmel, és mindenkinek (kivétel 1-2 fő) a vékony nő jön be. Úgyhogy NEM!
2015. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A nőknek sosem kell lefogyniuk, mert álljanak ki magukért, mert belső szépség meg a sok hülyeség....annyira unalmas duma :D
2015. jan. 31. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem igaz. itt vagyok rá én példának.

én vagyok 165cm és 55kg, a barátom 180 és 98kg. izmos, kicsit macisabb, van rajta felesleg, de én így szeretem és nem érdekel más véleménye!

17L

2015. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz,nőben még rosszabb,az elhízás az más kérdés hogy finom úriemberek a pinára sóvárogva ezt finoman közlik
2015. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De a férfiaknak is csak a férfiak szólnak be, ahogy a nőknek is. Erről pedig a nők aztán nem tehetnek...
2015. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miket hordtok ti ide össze xd
2015. jan. 31. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez milyen baromság? :D Egyáltalán nem igaz! Kezdjük ott, hogy a teltebb nők is rengeteg negatív megjegyzést/tekintetet kapnak (én mondjuk nem vagyok ilyen helyzetben, de láttam már rá példákat, sajnos). Ha pedig a másik oldalról közelítjük meg, akkor számos olyan "husisabb" pasi is van, aki nem kap ilyesfajta megjegyzéseket (vagy ritkábban), sőt, sok csajnak pont a macis testalkatúak jönnek be.

Ez az egész kép csak azokat minősíti, akik ilyeneket mondanak és külső alapján kegyetlenül megbántják a másikat, mert rosszindulatúak, és a saját - akármilyen - hátrányosságaikat akarják leplezni, így inkább másokba kötnek bele.

2015. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ha valójában nem érdekelnek a válaszok (mert csak megerősítést vársz az elméletedre, valódi választ nem), mi a bánatos lóhalálnak kérdezel?
2015. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!