Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert felek az ismerkedestol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek az ismerkedestol?

Figyelt kérdés

volt egy kapcsolatom aminek mar fel eve vege. en akartam hogy vege legyen, mert olyan gondok kerultek kozenk amit nem tudtunk volna kozosen megoldani. maig ugy latom hogy mindenkinek jobb ez igy, a baratomnak van eselye egy hozza illo lanyt talalni, es en is elhetem az eletemet. amikor utoljara beszeltunk rettenetesen kiakadt, de hosszabb tavon ez volt a legjobb dontes.


viszont azota sehogy se talalom a helyem :/


bulizni nagyon ritkan jarok... nem vonzanak az egyejszakas partnerek, csak a lelki vilagomat kavarna fel. persze onbizalomnovelesnek jo, de max egy par orara jelentene oromot. ennel azert tobbet szeretnek.


de az sem egeszseges hogy egesz eletemben begubozva uljek es azon gondolkodjak merre tovabb.


eleg szeles az erdeklodesi korom, sok mindennel foglalkozom, de az ujpnnan megismert emberekben vagy nem latok eselyt hogy osszejojjunk, vagy az illeto kapcsolatban van.


2015. jan. 31. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
neki kell alni ismerkedni csajszi. fb baratod. ha hozzaszoksz hogy ismerkedj, egyre konnyebben megy b:)d
2015. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Gondolom félsz az ismeretlentől.

De nem kéne,mert így tényleg egyedül maradsz.

2015. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, férfiként velem is ez a helyzet, de én mindig is így éltem.
2015. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanígy jártam, csak épp velem szakítottak. Én sem találom a helyem és hogy merre tovább. Nem tudom meddig voltatok együtt, de lehet hogy még nem vagy túl rajta és hiába erőlteted nem fog menni. Tapasztalatból írom. Ha túl vagy, akkor csak légy türelmesebb, idővel eljön:) Nekem meg valami hobbi kéne..
2015. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!