Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok akkor, ha valaki anélkül fogja meg a kezeteket, hogy rátok nézne?

Figyelt kérdés

Lehet ez "ismerkedési célzattal"

Vagy a párotok


2015. febr. 1. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kézfogásnál sajnos gyakran tapasztalt bunkó dolog.
2015. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Tehát bandukolok az utcán majd hirtelen odajönne,egy (jobb esetben) lány,aki megfogná a kezemet és rám sem nézne?

Enyhén betojnék,ha csak nem lenne nála fehér bot :D

2015. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy vak vezet vilagtalant:)
2015. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez jó :D

velem egyébként az esett meg, hogy a vonaton egy pasival simogattuk egymás kezét, anélkül, hogy beszéltünk volna, vagy hosszan bámultuk volna egymást.

A párommal pedig szintén megesik, hogy olykor megfogjuk egymás kezét, minden előzmény, vagy egymásra nézés (egymás szemébe nézés) nélkül.

Szerintetek ez fura?

Egyéb valós, vagy képzelt esetek is jöhetnek még :)

2015. febr. 1. 00:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátommal teljesen normális, hogy néha csak odanyújtja a kezét, és úgyis megfogom (és fordítva). Szerintem minden kapcsolatban van ilyen, ez nem kérdés értékű.

Idegennel nem tennék ilyet, ez a vonatos eset nagyon gáznak tűnik számomra. Ha akar valamit, szóljon hozzád, én biztos nem hagytam volna senkinek, hogy csak úgy simogassa a kezemet.

2015. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!