Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi/fiú - lány/nő különbség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi/fiú - lány/nő különbség. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Először is: Most a fiatalabb korosztályról fogok beszélni, mert azt ismerem a legjobban.


Azt vettem észre, hogy ha érettséget, intelligenciát vagy mondjuk műveltséget figyelembe véve a fiúknál több a szélsőség mint a lányoknál.


Tehát: A fiatal lányok nagy része alacsony (esetleg közepes) szinten van ilyen szempontból.


A fiúk alapesetben két csoportra oszthatók:

1. Akik nagyon-nagyon alacsony szinten vannak (a lányokénál alacsonyabban), és ebből van a több.

2. Akik közepes/magas szinten vannak (lányoknál feljebb), ezen a szinten elég kevés fiú van, de így is több, mint lány.


Lányoknál mint mondtam, megvan ez az alacsony-közép szint, a nagyon hülye kevesebb mint a fiúknál, nagyon érettet pedig talán egyet sem ismerek. Sajnos, mert fiú vagyok, és nem bánnám. :)



2015. jan. 30. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez full baromság.
2015. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azt veszem észre,a férfiak változnak egyre jobbak,értelmesebbek lesznek,a nők meg 16évesen megrekednek,és maradnak azon az idióta szinten olyan 30 éves korukig :D képtelenek a fejlődésre..
2015. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez nem igy van,de kozel jarsz a megoldashoz.
2015. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Nem rossz megfigyelés, a Mensa szerint IQ tekintetében férfiak és nők átlagban nem különböznek, de a férfiaknál mindkét irányban gyakoribb a szélsőség.
2015. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!