Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mindig megnézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mindig megnézitek a jó pasikat? 21/L

Figyelt kérdés
Én soha nem szoktam megbámulni, feltűnően megnézni egy pasit se. Pl. az utcán minden emberre ugyanúgy nézek, ha van egy jó pasi nem akad meg rajta a szemem, nem mérem végig félszemmel se. Meg van is 1-2 beképzelt ember aki direkt élvezi ha azt látja, hogy valakinek megakadt rajta a szeme.
2015. febr. 1. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért beképelt azért mert fogadja ha megnézik? Férfiakat nem bámulják napi szinten, ha egy nő végigméricskél megmosolygom.
2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de nem bírom ki, hogy ne nézzek meg egy nekem tetsző lányt. Azért nem soktam őket megbámulni, ha szimplán "jó csajnak" van beállítva. Sztem ez a lányoknál is hasonlóan működik, kémia:)
2015. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És örülök neki, ha megnéznek, én is pozitív visszajelzéseket szoktam adni nekik.:)
2015. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát ha tök idegen az illyető akkor inkább megbámulom... ha valamennyire ismerem akkor csak úgy titokban bámulom
2015. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elítélendő bűn, ha valaki élvezi hogy tetszik valakinek, de biztos hogy a többség ezen nem élvezkedik, ha neki viszont nem tetszik a másik. Én pont azt nem bírom a lányokban az utcán hogy átnéznek mindenkin, felszínesek, lenézőek. Pedig nem tartanám rossz dolognak ha ebből kitudna alakulni akár egy leszólítás, ismerkedés is..
2015. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnézem őket,de nem feltűnően,ha lebukok mert észrevette akkor rámosolygok:)
2015. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rám is mosolyoghattok.
2015. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én napi szinten megbámulok helyes/átlagos (értsd ápolt, nem igénytelen) fiúkat, de mosolyt csak viszonozni szoktam, mivel általában az ilyen srácoknak van barátnője, és hiába nincs egy ilyen néma elismerésben semmi olyan, azért nekem az mégis fura lenne :D

18L

2015. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egysze olyan szemet gyonyorkodtettok a pasik ,hat istenem meg jo hogy megnezem.
2015. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!