Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek ti megnézitek a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ti megnézitek a jó pasikat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megnézem :)
2013. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megnézem, de csak amelyik tényleg nagyon jó. az átlagosokat már nem. És a nagyon jókat is csak úgy, hogy végignézek rajta, és ennyi. Tovább semmi, gondolatban sem.
2013. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, főleg, hogy olyan edzőterembe járok, ahol inkább pasik vannak. Nem mondom,hogy sok a jó, de van.
2013. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit megnézek a napszemüvegem mögül amíg megyek az utcán. Nem arra vagyok szakosodva, hogy csak a jó pasikat bámuljam és egyébként megyek mint a szemellenzős ló. Nézem az embereket, egyik csinosabb, másik kevésbé, nőként a szép nőkön is megakad a szemem és ebbe a mustrába néha bele kerül egy-egy jó pasi is.
2013. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen.

A férjek is megnézik a jó nőket...

2013. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen. Lépten-nyomon az utamba kerülnek, főleg így nyáron. :)
2013. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

igen ha jó pasi - mert jó rajta legeltetni a szemem

igen ha rossz pasi - h tudjam milyent nem akarok:-)))

2013. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

néha kicsit oda is teszem magam, hogy a férfiak odafigyeljenek.

pl edzőteremben, direkt lehajolok, és nézik a fenekm, mert a tükörből látom, némelyik úgy, hogy majdnem eldurran, de csak azért csinálom, hogy jobban idegesítsem őket.

vagy van egy gép, ami ha használok, akkor direkt kis nadrágban szoktam menni, a látványtól megbolondulnak ált.

köznyelv csak p inatárogató gépnek nevezi)combtávolító/közelítő gép).

ilyenkor a lelkesebb férfiak a gép körül kezdenek egyből edzeni.

2013. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem szoktam. Egy pasin nincs mit nézni, nem úgy, mint a csinos nőkön. Engem nem hoz lázba egy felsőtest, a segge, se semmi. Ha jól van felöltözve akkor nézem meg a ruháit meg hogy jóképű-e. De általában átlagosak, szóval maradok a ruháik nézegetésénél.
2013. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szoktam. Mondjuk anyám szerint aktív belső életet élek, lehet benne valami, sokszor még az ismerősök mellett is elmegyek, nemhogy idegeneket bámuljak. Ha nekem jön, talán észreveszem.
2013. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!