Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, akik annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akik annyira rondának tartjátok magatokat, mit láttok, ha belenéztek a tükörbe? Mi az a nagy csúnyaság, amit sehogy nem tudtok vonzóvá tenni?

Figyelt kérdés
Én itt csak a pesszimizmust látom az ilyen jellegű kérdésekben, ami kifejezetten taszító (nem külső, hanem belső) tulajdonság, közben meg lehet, hogy simán lehetne javítani a nyafogók helyzetén.
2015. febr. 1. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
AZ én helyzetemen nem lehet javítani. Annyira undorító és ocsmány kinézetem van. AZ arcszerkezetem katasztrofális legalábbis minden lány szerint, és még alacsony is vagyok. Pedig mielőtt csajozni kezdtem volna azt hittem átlagos vagyok legalább, aztán a sok negatív visszajelzés, amihez egy pozitív sem társult soha egész életemben elhitette velem, hogy én vagyok a világ legocsmányabb férfija. (Nem egy nő szó szerint is kimondta ezeket a szavakat, amikor ismerkedni próbáltam vele.)
2015. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyakran látok itt kommentálni valakit, aki folyton azt hangoztatja, hogy mennyire ronda. Gondolom te vagy az. Ez nem normális hozzáállás. Küldenél magadról egy profilképet? Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire reménytelen a helyzet.
2015. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te f/n?
2015. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2: Pedig tényleg ennyire reménytelen a helyzet, mert minden lány ocsmánynak lát és még csak arra sem ad esélyt, hogy megismerjük egymást. Képet meg nem szívesen küldözgetek, mert akut hányingert okoz.
2015. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most pl. szted vele mit lehetne kezdeni?

[link]

2015. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4-es.

Bírom a durva dolgokat nézni, erős gyomrom van. Amúgy megpróbálnék tanácsokat adni. Mint pl. ha pattanásaid vannak, vagy kiütéseid azt egy bőrgyógyász szerintem eltudná intézni. Néha még egy új frizura is teljesen megváltoztathatja az ember arcát.

PL. Növeszd meg a hajad. Vannak lányok akiknek tetszik a férfin a hosszú haj.

2015. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#1, mutass magadról egy képet


#3, nő vagyok


#5, volt ilyen kinézetű kollégám az egyik munkahelyemen, nős volt hosszú évtizedek óta, és gyereke is volt, meg talán unokái is, kiváló szakember volt a szakmájában, azért is kérték a segítségét egy projekthez, bár akkor már nyugdíjas volt

2015. febr. 1. 16:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok. ocsmány a pofám, kicsi a p*csöm. A tükröket próbálom kerülni, hatalmas gyűlöletet érzek valahányszor belenézek.

Max izmosodni tudnék, de már rég nem érzek semmi motivációt...

2015. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8, szerintem csak rossz nőknél próbálkozol.

Én itt a GYK-n már láttam olyan hozzászólásokat csajoktól, akiknek kifejezetten az alacsony pasik jönnek be (nyilván nem mindenki van így, de akadnak, úgyhogy ez nem veszett ügy).

Az ocsmányságot elmagyarázhatnád.

A harmadik problémádra csak annyi, hogy szintén itt olvastam egy párról, ahol a pasit meg kellett csonkítani egészségügyi okokból, a párja viszont így is szereti, és maximálisan mellette áll (fiatalokról van szó).

2015. febr. 1. 23:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem próbálkozom semmilyen nőnél, nem látom értelmét.

Azon nem nagyon van mit magyarázni, ronda fejem van.

Összességében pocsék génekkel vagyok megátkozva. Nem mindenkivel kegyes az evolúció...

2015. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!