Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől átlátszó az ondóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől átlátszó az ondóm?

Figyelt kérdés
Elég sokat verem ez lenne baj? Vagy ez már komolyabb?
2010. febr. 9. 18:17
1 2
 1/11 errre ***** válasza:

hülye vagy...

ilyen azt kész...

idióta

2010. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
xDDD
2010. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sokat vered. ha 2-3 napig no maszti akkor krém tejföl.

képes vagy rá??? :D

2010. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Le fog esni a farkad, ez annak ez első jele. Megtámadott egy ritka vírus, az a neve, hogy lompicoccus spermicus. Csak akkor támad, ha sokat vered. A gyógymód az ha levágják a pocsöd, bár leesik magától is egy idő után...
2010. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet túl fiatal vagy még vagy későnérő, mert előbb átlátszó cucc jön, később lesz sűrűbb, fehér.
2010. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok gyagyás. Szerintem azért átlátszó, mert több a pisi benne, mint a sperma:D

Mint tudod, az ondó nem csak spermából áll:D Érthetetlenül leírtam neked:D Sok szerencsét:D

2010. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az ondó az agyadban készül a tekervényekből de neked már kijött az összes
2010. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ajánlanám a pisztoly használatát, szépen a fejedhez tartod és meghúzod a ravaszt :D. Amúgy meg igaza van az előttem szólónak... nem csak ondó van benne.
2010. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2010. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a hülye válaszokkal!Nekem az előváladékom szokott átlátszó lenni.Ha néhány napot kihagyok sűrűbb, sárgásabb színű az ondóm, különben világos színű.

Túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts a színnek,betegségre max. a mennyiség utalhat, de gondolom ezzel nincs gondod.

Amúgy ne foglalkozz az olyan válaszokkal, hogy "sokat vered". Az ember annyiszor veri, ahányszor neki jól esik, túlzásba nem lehet vinni, mert az már kellemetlen, fájdalmas.

2010. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!