Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első sorban lányoknak szól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban lányoknak szól. Ti megtennétek? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ki tenné meg. Nem tudom mennyire lenne bizar kérés az hogy egy srác azt kéri lépj rá ahova kéri? Ti ezt mennyire ítélitek el? Csak ide tartozó válaszokat írjatok nincs kedvem hülyeségeket olvasni.

2015. febr. 1. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi. Van?
2015. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már kiírtad ezt egyszer.Vannak mások is akik szeretik,pont,most már befejezheted az agyalást.
2015. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak még mindig nem kaptam választ arra amire szeretnék ennyi de nem kell akkor mindig elolvasni más kérdések is vannak.
2015. febr. 1. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van egy olyan fétis, amikor valaki arra izgul fel, ha valakit lát bogarakat széttaposni. Igaz én férfi vagyok, de ezt én egy kicsit hátborzongatónak találom.
2015. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!