Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés
Nem rolam van szo,ezt szogezzuk le :D Szoval.. Mi a velemenyetek egy ekkora ..ribirol? Egyik nap megismerkedik egy fiuval,masnap mar smarol vele. Vagdossa magat,de..ez valoszinu csak divatdepi.. Mar nem szuz. Es ez a lany 14 eves!! Mikor nekem ezt elmeseltek nekem konkretan fenn akadt a szemem hogy.. Mivan??? :O Bocsanat hogy ebbe a kategoriaba tettem,de az osszesbe bele illet volna,es ..talan igy a legegyszerubb,bocsanat az ekezetekert is,es az esetleges elgepelesekert is .

2015. febr. 2. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Majd mindjárt jönnek a megmondó emberek akik szerint ilyen-olyan rossz a lány és a többi...


Ezeket félretéve, én annyit mondanék, hogy nem tudjuk, hogy ez a csaj hogy jutott el idáig. Elég szánalmas, hogy ahelyett, hogy segíteni próbálnának neki, terjesztik a zűrös ügyeit, közben lehet, hogy nekik is van árnyoldaluk, csak az nem nyilvános.


Egyébként meg: a mai világban már divat szűznek lenni. Egy ember értékét nem a szüzessége határozza meg. Én beszéltem már olyan nővel is, aki 30 felett még szűz volt, és egy igazi bunkó, nem is csodálom, hogy senki sem akart vele lefeküdni.

2015. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van már ilyen is hogy divatdepi?? Ezek a mai fiatalok ténleg nem egyszerűek.
2015. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem téged ez miért izgat?

A ő élete, vannak, voltak, lesznek ribik.

2015. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ő dolga. De nem biztos,h ezeket menőségből csinálja. Nem tudhatod otthon milyen nevelést kapott és miket tanult a szüleitől. Meg lehet,h éretebb a koránál. Külsőleg belsőre és ezért van barátja ..ha lehet így hívni.

De az is lehet,h a lány ennek az ellenekezője és mindenzt azért csinálja mert a "példaképe" vagy barátnői is ezt csinálják vagdossák magukat,pasik. De ez már ott elfog bukni, h a kiscsaj terhes lesz..nem kívánom félre ne értsd mert az a gyerek nem kapna túl jó nevelést(vagy elvetetné vagy nagyszülőkre hagyná) De mindjárt kapsz olyanokat,h irigyled meg stb. Én is ismerek egy ilyen lányt. Teszek rá magasról a lényeg,h én nem lennék ilyen semmi pénzért.

2015. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A smárolással nincs baj, a vagdosás problémás és van olyan aki már 12-13 évesen nem szűz.

Nem mondanám hogy nagy ribi lenne. Talán az lesz. de most még nem az.

2015. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az számít ribiségnek ha minden nap mással fekszik le. De ha csak egy pasival csinálja szerelemből akkor az nem baj akkor sem ha fiatal. De ez akkor sem tartozik senkire
2015. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azzal a fiuval akivel lefekudt,kb 2 hetig volt egyutt,es szerintem ezzel is tulzok. :) Es nem azert kerdezem mert feltekeny lennek,hanem azert mert bunkonak ereztem magam olyan velemenyekkel mint amiket ti irtatok,es arra voltam kivancsi hogy akkor vegulis bunkosag-e. Vagyis nem is bunkonak hanem rosszindulatunak. Na ez a jo szo! :D
2015. febr. 2. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:

De miért érdekel ő ennyire?

Miért foglalkozol az ő életével?

Tiéd ennyire unalmas? Irigy vagy?


Te is 14 vagy és belekezdenél egy hasonló életvitelbe?

2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez normalis,hogy a masik nap mar smarol a sraccal,de az is normalis lenne,ha 10 perc utan smarol vele.
2015. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki ez a csaj kell nekem
2015. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!