Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el menjek prostihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
16/9 éves vagyok...Nincsenek haverok. se barát nőm. eddig még nem próbálkoztam de nem is akarok... én megelékszek prostikkal is. Egy prostit már ki is néztem aki vállalna 18 év alatt szerencsére magas vagyok tehát a "nagyság már nem gond...Úgy se lesz barátnőm fölleg a felfogásom miatt akkor legalább már Ku..ak egy jót? Felnőttek ti mit szólnátok hogy ha a fiatok 18 év alatt qr....ázna?

2015. febr. 2. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
16/9 éves?
2015. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azon gondolkoznék, hogy a nevelésben valami nagyot el lett kúrv@...
2015. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ATTILLA123 ***** válasza:

Szerintem arra, hogy elveszítsd vagy tapasztalatot szerezz nyugottan elmehetsz.

Annyi,hogy csakis gumival!!!

33/F

2015. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves és 9 hónapos...a nevelésem nem lett elbacva csak rossz a karmám.
2015. febr. 2. 18:41
 5/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez egy különös világ... nem lehetsz elég érett hozzá.. korainak érzem.. azt is hogy feladd a próbálkozást a normális módon.
2015. febr. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rossz a karmád? :D micsoda baromság :D De jobb ezzel takarózni, minthogy beismernéd, egy szánalmas lúzer vagy.


...én is az voltam ennyi idősen, egy simulékony kis f..sz. Aztán egyre több önálló gondolatom lett, egyéniségem, és 20-22 évesen már egyre jobb lettem.


16 évesen szánalmasan korai qrvázni... bőven ráérsz még később. Kb az osztály nagyrésze szűz volt még gimiben ilyenkor, csak a csajok nem. Mi későnérők vagyunk...


Addig próbáld meg kitalálni, miért nem lehet barátnőd "fölleg a felfogásod" miatt, egy szar kifogás.

A felfogás az amin lehet változtatni. Ennyi.

2015. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sz@rj a karmádra és menjél nyugodtan! Semmi bajod sem lesz! De tényleg csak gumival! És vmi igényesebb, drágább lányhoz menj lakásra, nem útszélére!

És bánj a lánnyal emberi módon, hidd el megérzik és meghálálják, ha nem egy tárgynaak tekinted őket! Hajrá kiscsávóóóóóó!!!! :)


31/F

2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Meg a nagy büdös f**zt inkább szedj fel egy szép kedves lányt!
2015. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Szép, kedves lány nem érdemli meg a kérdezőt, aki kvázni akar.
2015. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, pajti, ha még ennél is szerencsétlenebbül akarod magad érezni, menj.
2015. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!